Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bir Çiçeğin Duası.....

Beni bir mü'min kulun gördu
Yanımdan geçiyordu, beni fark etti

Durdu geri döndü, geldi
Yüzüme uzun uzun baktı

Önce gözleriyle, sonra elleriyle okşadı Kokladı,
kokladı
Bir öpücük kondurdu yanaklarıma ayrılmadan
Ne guzel yaratmış!" dedi sessizce
İste o an, niçin var oldugumu anladım
Melekler sardı etrafimızı ansızın, imrenerek seyrettiler olup biteni
Görmedigi Rabbine görmüş gibi inanan bir insanın yuceliğini görduler
Ve herseyi en ince ayrıntısıyla kaydettiler
Çekilen resimlerde ben de vardim
Ey dualara cevap veren Rabbim, ben cansız bir tohumdum
Dualarımı kabul ettin, guzel bir çiçek oldum
Senin kudretinle canlandım, Senin san'atınla süslendim, Senin lütfunla
güldüm
Simdi bir duam daha kaldi mahşere sakladığım
Beni gören gozleri ateşte yakma,

Ya RABBİ!!!

Amin inşallah. Çok güzel ya. Nereye baksa O Celle celalühü gören göz olsa bizde. Oy oy. Allah razı olsun çok güzel bir paylaşım.

sizden de Rabbim razı olsun güzel kardeşim.... :) :)

Simdi bir duam daha kaldi mahşere sakladığım

Ya RABBİ!!!

Amin KAredeşim....Emeğine sağlık...

Ya RABBİ!!!

YA RABBİ.......Bizde bir hiçtik Müslüman olarak yarattın...sonra yetmiş iki fırkanın içinden seçilip,İmamı Rabbani evladı olma yolunda Fırsat verdin kapıları açtın şükürler olsun o kapıdan girdik .BU NİMETLERİ ALMA ELİMİZDEN. YA RABBİ.

amin....
ne güzel dua buyurdunuz kardeşim....

Ya RABBİ!!!

YA RABBİ.......Bizde bir hiçtik Müslüman olarak yarattın...sonra yetmiş iki fırkanın içinden seçilip,İmamı Rabbani evladı olma yolunda Fırsat verdin kapıları açtın şükürler olsun o kapıdan girdik .BU NİMETLERİ ALMA ELİMİZDEN. YA RABBİ.

Amin

Çok güzel bir paylaşım aminnn diyorum ellerine emeğine sağlık kardeşim.

ilginize teşekkürler kardeşim..

kardesim cok guzel AMIN Diyorum..

Ihvan kardesimizde cok guzel soylemis...

renkli katılımlarınıza binle teşekkür....

Ya RABBİ!!!

Amin..Amin..Amin..

Çok güzeldi, teşekkürler kardeşim.

Ben senin senin yarattığın tohumlardan cansız bir tohumdum bir zamanlar. Sen bana can verdin. Dualarımı kabul ettin, beni bir çiçek yaptın. Bana kendi dilediğin gibi bir şekil verdin. Renklerle desenlerle süsledin yüzümü. Bana bir koku sürdün koklayanı mesut eden. Güzellerden bir güzel yaptın, görenlere gösterdin. Senin verdiğin cazibeyle kuşları, böcekleri çağırdım kucağıma. Dayanamayıp koştular. Onlara, senin rahmet çeşmelerinden şerbetler sundum, senin izninle… Birbirimize güldük, birbirimize sarıldık. El ele, kucak kucağa sana şükrettik. Seni zikrettik günler boyunca. Nice kuşlar, nice böceklerle tanıştım böylece. Hepsiyle mutlu beraberliklerim oldu. Nihayet bir gün beni bir mü’min kulun gördü. Yanımdan geçiyordu.“NE GÜZEL YARATILMIŞ!” dedi sessizce..

Dualar

MollaCami.Com