Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

GeriLim mi Dediniz?

http://www.sinthaistudio.com/thehouse

IsrarLar üzerine eklediğim ßir Link. :)

Evin her odasında ayrı ßir heyecan.Koyu renkte göze çarpan ipuçLarı var.OnLarLa eşyaLara tıkLayıp sonuca uLaşacaksınız.ßakaLım kim geçecek :D

DikkatLi ve sürprizLere hazırLıkLı oLun!

Güzelmiş valla. Teşekkürler :) Ama yine korkmadım kiii :)

Kızdırma ßeni ;D ;D >:( ;D ;D

AnLat ßakaLım ne vardı ???

ZAMAN KAYBI...

Odalar vardı işte ha bire hayalet kız çıkıyordu. Kan felan akıyor. Bişi değil yani. Her odadan diğerine geçişte bir patlama sesi. Bu kadarcık ;D

ZAMAN KAYBI...

ßöyLe düşünüyorsanız girmezsiniz ßu konuya.ELimizden geLeni yapmaya çaLışıyoruz.Her konuda her şeyi payLaşmaya çaLışıyoruz.ßirazda sizi göreLim.ßizim vaktimiz çok.

ßöyLe düşünüyorsanız girmezsiniz ßu konuya.ELimizden geLeni yapmaya çaLışıyoruz.Her konuda her şeyi payLaşmaya çaLışıyoruz.ßirazda sizi göreLim.ßizim vaktimiz çok.
...........bu konularda pek mahir değilim............benim açımdan zaman kaybı dedim kızmana gerek yok.........zamanı olanlara bişey demiyorum.......cocuklar ve gençler için güzel olabilir...

Kızmıyorum.Sadece emek verdiğim ßirşeye saygı duyuLmasını isterim herkes gißi.İLgi aLanınız değiLse geçer gidersiniz.

Zaman kayßı vs konusuna geLince; oyunLar ßöLümünde gayet aktifsiniz.ßu oyuna tepkiLenmek gereksiz.İstek oLdu ekLedim.İyi yada kötü eLeştiri iLLa geLecek.

Oyuna zaman kayßı denmişse ßu ßöLüm neden aktif ki?Onu anLamış değiLim.

VesseLam.

Efsun kardeşim gerçekten ürkütücü bir oyundu ama güzeldi, zaten sizin eklemenizden korkacağımı anlamıştım :)

Teşekkürler

İLginize ßen teşekkür ederim :)

Odalar vardı işte ha bire hayalet kız çıkıyordu. Kan felan akıyor. Bişi değil yani. Her odadan diğerine geçişte bir patlama sesi. Bu kadarcık ;D

Aßart aßart ;D ;D Gayet sakin ßir oyun 8)

Hee sakin tabi. O tablodaki adamı anlamadım. Zaten ölüsün ne diye bidaha kendini vuruyosun ki ::) çok şaşırdım doğrusu ;D

Sakin dedim işte 8) 8)

Hangi adam , hangi taßLo ? ;D

ben bakmam gece korkuyom ;D

Korkunç değiL ki ::)

ßunu en çok isteyenLerden ßiri Firdevs idi . YorumLara ßakıyorum da yok gaLißa ::)

iyi bi bakiim bari insAllah dedigin gibidir

Smart Oyun

MollaCami.Com