Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Öğrendik ki

Öğrendik ki... Bir tek insanın sana "iyi ki varsın" demesi, varolduğumuz için mutlu olmamızı sağlar...
Öğrendik ki... Kabuklarımızı kırdığınızda içeriden sevilmek ve önemsenmek isteyen biri çıkıyor
Öğrendik ki... Olgunlaşmanın en kısa yolu bizden daha zeki insanlardan cevre edinmektir
Öğrendik ki... Bazen bir insanin tek ihtiyacı olan tutunacak bir el ve kendisini anlayacak bir yürektir
Öğrendik ki... Allah’a biz istemeden bize verdiği her şey için şükretmeliyiz
Öğrendik ki... Parayla "klas insan" olunmuyor
Öğrendik ki... Gün içinde başımıza gelen küçücük şeyler gün sonunda koca bir mutluluk hissettiriyor
Öğrendik ki... Allah, gördüğümüz her şeyi bir günde yapmadığına göre biz hiç yapamayız
Öğrendik ki... Biriyle dalaştığımızda tek başardığımız, onun bize daha çok zarar vermesini sağlamak
Öğrendik ki... Her yarayı saran, zaman değil sevgidir
Öğrendik ki... Karsılaştığımız herkes gülümsememizi hak eder
Öğrendik ki... Fırsatlar asla yok olmaz.. bizim kaçırdıklarımızı daima yakalayan biri daima olacaktır
Öğrendik ki... Yumuşak kelimeler kullanmak, onları yutmamız gerektiğinde işimizi kolaylaştıracaktır
Öğrendik ki... Bir gülümseme, daha güzel bir görüntüye kavuşmanın bedava yöntemidir
Öğrendik ki.. Nasıl hissedeceğimizi kontrol edemesek de o hislerle nasıl başa çıkacağımızı kontrol edebiliriz
Öğrendik ki... Hepimiz zirvede olmak isteriz ama asıl keyif, oraya tırmanırken yasadıklarımızdadır
Öğrendik ki... Zamanımız ne kadar azsa yapacak isler o kadar çok
Öğrendik ki... Molla diye bir şey var ve
Öğrendik ki... Zaman alışmayı öğretir, ama unutmayı asla....!

öğrendik ki internette mollaya gerçekten çok ihtiyaç varmış.

paylaşım için teşekkürler kardeşim

paylaşım için teşekkürler kardeşim

"Öğrendik ki... Yumuşak kelimeler kullanmak, onları yutmamız gerektiğinde işimizi kolaylaştıracaktı"

Ellerinize sağlık kardeşim.Özellikle bu ifade hoşuma gitti tüm kardeşlerimin dikkatine!!!!!!!

öğrendik ki.....geçmişe bakmayacan ,geçen geçti ,gelecekte ne yapabilirim,hesabını yapacan......... :)ihvan :)

öğrendik ki molla diye bişey var he ;)
ne güzel bi derleme olmuş o öyle...

Öğrendim ki; Can DÜNDAR'ın böyle bir yazısı var. Ama bazı yerler değişik...

Öğrenmek isterim ki; bu yazı kime ait? :)

Öğrendim ki; Can DÜNDAR'ın böyle bir yazısı var. Ama bazı yerler değişik...

Öğrenmek isterim ki; bu yazı kime ait? :)

öğrenci iken hocalarım slayt şeklinde sunmuştu arşivte idi oğrendimki buraya yakışır sundum

öğrendik ki molla diye bişey var he ;)
ne güzel bi derleme olmuş o öyle...

Öğrendik ki... Bir gülümseme, daha güzel bir görüntüye kavuşmanın bedava yöntemidir....

öğrenci iken hocalarım slayt şeklinde sunmuştu arşivte idi oğrendimki buraya yakışır sundum

İzah için teşekkürler.
Sanırım Molla'ya olan uyarlamaları siz yaptınız :)

Teşekkurler :)

Teşekkürler :)

Teşekkurler :)

İzah için teşekkürler.
Sanırım Molla'ya olan uyarlamaları siz yaptınız :)

Evet ben uyarladım böylece bunuda Öğrendik

bu konu varmış onu öğrendim :)

Serbest Kürsü

MollaCami.Com