Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Doğum gününüze ait çok ilginç veriler

:)

teşekkürler ilginçmiş...

Yasaminiz, perdenin gerisindeki esrari, ruhun ve gizli ilmin ardindaki anlami cozmekle geciyor. Yasaminizin amaci gercegi yalnizca gercegi ogrenmek.Bu konuda cok basarili oldugunuz da bir gercek.Insanlari tanimak icin genellikle 5 dk.gozlemlemeniz yeterli. Hayati seviyor fakat cok az kisiyi sevmeye deger buluyorsunuz. Hayatinizin her alaninda comert ve kusursuz olmak istiyorsunuz. Karsinizdakilerin de en az sizin kadar kusursuz ve guvenilir olmasini bekliyor, bu yuzden zaman zaman cok aci cekiyorsunuz.Cok guclusunuz fakat cabuk incinen altin bir kalbe sahibisiniz. Cok az insana gercek sizi tanima firsati veriyor, onlara da fazlaca deger veriyorsunuz..Psikolojik olaylari anlama yeteneginiz muazzam. Ancak sizin disinizda gelisen olaylar sizi ve ruh halinizi fazlasiyla etkiliyor.Bagimsizliginiza ve ozgurlugunuze duskunsunuz . Yine de sevgiyi herseyin ustunde tutuyorsunuz.Hayatiniz karisikliklari cozmek uzerine kurulu oldugu icin mucadele etmekten yorulmuyorsunuz. Hemen her seviyeden insanla anlasma yetenegine ve sonsuz sabra sahipsiniz.Insanlarin ihtiyaclarini onlar soylemeden anliyor ve yardimlarina kosuyorsunuz. Cok iyi bir dinleyici,gozlemci ve yol gostericisiniz bu yuzden iyi bir psikolog veya konusmaci olabilirsiniz.

Dogum gününüze göre hangi hayvansın? (Fare)
Sessiz sakin ama çok zekisiniz.
Dost canlısı,sevilmeyi bekleyen tavırlarınız ilgi çekiyor.
Küçük bir arkadaş grubu size yetiyor.
Fazla popüler olmasanız da yakınlarının el üstünde tuttuğu birisiniz

Dogum gününüze göre hangi hayvansın? (Kuğu)
Çok hassas ve narinsiniz.
Kolay aşık oluyorsunuz.
Ne çok utangaç ne cok girişkensiniz.
Arkadaş grubunuzda kırılmaması için kollanan birisiniz.

çokkk enteresan hakikaten.... 8) 8) 8)

bir arslan daha haa... ;)

bugün bu ilk gülümsemem oldu,teşekkürler...

başka kim arslan syn cepni :)

Bir arslan miyav dedi ;)
Minik fare kükredi :)

yandi molla...

aslanlar cogalmaya basladi...

cok ilginc... babama sormam lazim o günkü olaylari... heyecandan hatirlarsa tabii ;D

Gerçekten enteresan...Her ne kadar kaplumbağa olsam da yazarlık istidadım varmış bu beni çok mutlu etti. :D

Hem de Trabzonspor şampiyonmuş ne güzel... :D Uzun zamandır şampiyonluk yüzü göremeyince insan mutlu oluyor... :D

Paylaşım için teşekkürler kardeşim... ;)

galatasaray şampiyonmuş ne güzel ::)
çok ilgiçti hakkımda bu kadar şey bilmiyodum teşekkürleer...

Dogum gününüze göre hangi hayvansın? (Maymun)
Yerinde duramayan birisiniz.
Cok arkadaşınız var ve sosyal yaşamınız cok renkli.
Dedikoduyu biraz seviyorsunuz.
Sizi tanıyan sizin gibi biri daha olmadığını düşünüyor.
Dikkat çekmeyi cok seviyorsunuz......maymunda yaptılar ya :( :( :( paylasm ıcın tesekkrler kardesm

uzulmene gerek yok hatice,beni de Köpek yaptilar ;D

nasil bu sekilde hazirlanmissa harika olmus valla :)

:) :) :) :)

İlginç Yazılar

MollaCami.Com