Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

----Molla Cami Yanıyor----

suikastçi de ben oluyorum sanırsam :D

ben bu şiiri sevmedim, Allah'ın izniyle mollamızı kimselere yaktırtmayız ;D

;D ;D ;D
yaktık bir kere... :'(

iyi hali bozmam söz sayın modum asu(deli) sözü

yakmanin cesasi büyük asude kardesim..

madem cok sevdin, sevenleri ayirmak günahdir degil mi..

yeterki istiyom de.. biz üc dedirtmeyiz korkma:)))

yakmanin cesasi büyük asude kardesim..

madem cok sevdin, sevenleri ayirmak günahdir degil mi..

yeterki istiyom de.. biz üc dedirtmeyiz korkma:)))

Peki istiyorum mollayı Reis bey, korkmadan söyledim valla :D

emeğinize sağlık çok güzel olmuş ;)

O zaman mollamizda olmiyan ama olmazsa olmaz söyle güzel bir kac kategori seciniz ki bi yüz görümlügü alalim ;)

O zaman mollamizda olmiyan ama olmazsa olmaz söyle güzel bir kac kategori seciniz ki bi yüz görümlügü alalim ;)

:)

:) Resmen veriyoruz yani Mollamızı..Kapı parası da isteyelim bari :P

Neler oluyor burada böyle ::)

Bende, korkmadan anlayamadığımı belirteyim bari :)

Ama ama ben fakir gönlü zengin Asudeliyim ::) :'( :P
Olsa dükkan sizin beşi biryerde helal olsun mollama kategori az gelir ;D

Ama ama ben fakir gönlü zengin Asudeliyim ::) :'( :P
Olsa dükkan sizin beşi biryerde helal olsun mollama kategori az gelir ;D

O zengin gönlünüzden güzel mollamiz iicn bulursunuz güzel katagoriler asude kardesim ;)

O zengin gönlünüzden güzel mollamiz iicn bulursunuz güzel katagoriler asude kardesim ;)

Hımm... ::)

Dostlar Diyarı diye bir kategori olabilir.
Dostluk hakkında yazılan yazılar burada paylaşılabilir.

Anket kategorisi olalabilir.
İlginç psikolojik anketler paylaşılabilir.

Her ay kendi çekimlerimizden oluşan fotoğraf yarışması düzenlenebilir.
Oylamada resimlerin kime ait olduğunu üye bilmden karar verip oylamalıki torpil olmasın.Yarışmaya katılanlar uygun görülen bir mod arakadaşa resimlerini yollar ve sadece mod arkadaş bilir fotoların kime ait olduğunu.Oylama sonucundada kazanan açıklanır.
Kazanan foto sahibi diğer yarışmanın hangi dalda yapılacağına karar verir.Piri reisin cebi zenginse kazanana kitap hediye edebilir.Yada farklı bir hediye.
Sitenin imkanı varsa radyosu olabilir.Canlı istek ilahi ezgi,farklı programlar yayınlanabilir.isteyen yteneği olan arkadaşlar djlik yapabilirler.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar...

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Fotoğraf fikri bence çok hoş ama zaten kendi çekimi olan kardeşlerimiz galeride yayınlıyorlar ;) Yarışma fikri uygulamaya geçer ise güzel olur :)

Evet bu yarışma fikri benim de çok hoşuma gitti. :)

Dostluk, Anketler, Psikoloji, fotograf :)

bir de bende gelsin PHP, ASP, JAVa, AJAX, CSS, Photoshop

bunlar nasil ;)

Mesela cok yeni bilimsel köse olusturmaya calismistik. Icatlar ve bilim adamlari gibi. Yeni kategoriden kastim sitemizde hitap etmedigimiz yeni bir kitleye de kapilari aralamak üzerine idi. Egitim bölümün gelismesi ile alakali calismalar olablir mesela..

Hem yeni bir kitleye kapimiz aralanirken hemde sitemizdeki arkadaslarimizda o alanda bilgi sahibi olma firsati yakalayabiliriz. Medem ki mollamiza zaman ayiriyoruz daha güzel calismalara imza atabiliriz

Dostluk, Anketler, Psikoloji, fotograf :)

bir de bende gelsin PHP, ASP, JAVa, AJAX, CSS, Photoshop

bunlar nasil ;)

Mesela cok yeni bilimsel köse olusturmaya calismistik. Icatlar ve bilim adamlari gibi. Yeni kategoriden kastim sitemizde hitap etmedigimiz yeni bir kitleye de kapilari aralamak üzerine idi. Egitim bölümün gelismesi ile alakali calismalar olablir mesela..

Hem yeni bir kitleye kapimiz aralanirken hemde sitemizdeki arkadaslarimizda o alanda bilgi sahibi olma firsati yakalayabiliriz. Medem ki mollamiza zaman ayiriyoruz daha güzel calismalara imza atabiliriz

Ytenekli mucitler yeni icatlarını bizlerle paylaşşsınnlar.
Çok yönlü eğiitim var hangi bölüm insanların ilgisini çekiyorsa o bölüme yoğunlaşır.Forum istatistiklerine göre mollada hangi bölüm daha ilgi çekiyor diye gözlemlemedim.
Edebiyat Eğitim bölümünde makale veya kompozisyon,şiir,akrostiş şiir yarışması olabilir.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar...

Komik Yazılar

MollaCami.Com