Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

çin mutfağı...

Aman Ya Rabbim bunlar ne böyle ... :o :o :o

Nasıl bir mide var onlarda ???...bunları nasıl yiyorlar ???

ben bakamıyorum bile...midem yine altüst oldu... :-X

ayy cimrilikten belkide hani hep ucuz mallar çinden çıkıyor onlarda fazla kazanamayınca börtü böcek yiyolar belkide :-X

Allahım sana şükürler olsun nerde bizim o kebablarımız lahmacunlarımız iyiki çinli değilim çok şükür :D

Bizim böyle dediğimizi duysalar ''Bunlarda hiç yemekten anlamıyorlar ya'' Derlerdi herhalde :D
Biz böyle iyiyiz onlar devam edebilirler :)

bunlar ne ki canlı canlı ahtopot yiyorlar.bundan daha iğrenci olabilir mi? çine giden birisi çinliye peynir tattırmış ve "sabah sabah bu mu yenir?" demiş :)

bunlar ne ki canlı canlı ahtopot yiyorlar.bundan daha iğrenci olabilir mi? çine giden birisi çinliye peynir tattırmış ve "sabah sabah bu mu yenir?" demiş :)

:D :D :o

tek kelımeyle iğrenç insanlar

EH OKADAR NUFUS VAR İNSANLAR NE BULSALAR ONU YİYECEKLER
OLUR BUKADAR CANIM SİZDE ARKADAŞLAR .

İyi ki Çin'de yaşamıyoruz,güzelim kebaplar dururken börtü böcek yiyorlarya ben daha ne diyeyim :o
:))

Kardeşlerim daha bunlar neyki ben çinlilerin yeni doğan çocukları yedikleri duydum bence çinlilerin başına gelen felakatler depremler boşuna değil.
En iyisini ALLAH (c.c.) bilir
selam ve dua ile

Kardeşlerim daha bunlar neyki ben çinlilerin yeni doğan çocukları yedikleri duydum bence çinlilerin başına gelen felakatler depremler boşuna değil.
En iyisini ALLAH (c.c.) bilir
selam ve dua ile

Bunu bende duydum ve ilgili resimleri inceledim.
Resimin birinde konserve halinde satıldığını gösteriyordu.
:-X

ALLAH bizi bunlara muhtaç bırakmasın :(

Nasıl yiyorlar inanamyorum ???

ne kadar şükretsek az ;)

Aman Ya Rabbim bunlar ne böyle ... :o :o :o

Nasıl bir mide var onlarda ???...bunları nasıl yiyorlar ???

ben bakamıyorum bile...midem yine altüst oldu... :-X

çok lezzetli görünüyolar teşekkür ederim

İlginç Resimler

MollaCami.Com