Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Hat Sanatı ve El Yazmaları

hat levhaları kimlere aittir?

Tezhip olarak verilen Sadrettin ÖZÇİMİ örneği, Ebru'dur.Tezhip değil.
Bilgi olarak uyarmak istedim.

Selam ve dua ile...

Hat, Ebru be tezhip ustalarımızın eserlerine daha geniş yer verilirse iyi bir kaynak olacak.Resimler çok güzel.Emeklerinize sağlık.

Selam ve dua ile...

Emekler güzel, paylaşım için teşekkürler...

Tezhip olarak verilen Sadrettin ÖZÇİMİ örneği, Ebru'dur.Tezhip değil.
Bilgi olarak uyarmak istedim.

Selam ve dua ile...

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Fakat eserin üzerinde ebru'nun Sadrettin ÖZÇİMİ hocamıza ait olduğu bilgisi verilmiş.Sadrettin bey benim en çok sevdiğim Ebruzendir.Yayınlanan eserlerin sanatçılarının isimleri hususunda dikkatli olmaya gayret ediyoruz.Bu hususta endişeniz olmasın.

Ayrıca bu "Lalezar" sergisinde bende vardım.Bu eserler gibi çok kıymetli daha bir çok eserler vardı.Paylaşan arkadaşımızda mevcut ise kendisinden rica edelim.Diğer eserleride yayınlarsa memnun oluruz.

Hat, Ebru be tezhip ustalarımızın eserlerine daha geniş yer verilirse iyi bir kaynak olacak.Resimler çok güzel.Emeklerinize sağlık.

İnşaallah kardeşim bu konuda hazırlık içindeyiz.Sadece Hat, Ebru ve Tezhib değil Tüm Klasik Türk El Sanatlarına Allah'ın izni ile geniş yer vereceğiz.
İlginiz için tekrar teşekkür ederiz..

hayatta ögrenmeyi,çok istedigim şeylerden birisidir...
çok hoş tşkkrlr....

Kusura bakmayın dalgınlığıma gelmiş. Tezhip eserleri görünce, ebrunun ne işi var düşüncesinden, bir anlık gaflet oldu.
Selam ve dua ile...

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Fakat eserin üzerinde ebru'nun Sadrettin ÖZÇİMİ hocamıza ait olduğu bilgisi verilmiş.Sadrettin bey benim en çok sevdiğim Ebruzendir.Yayınlanan eserlerin sanatçılarının isimleri hususunda dikkatli olmaya gayret ediyoruz.Bu hususta endişeniz olmasın.

Ayrıca bu "Lalezar" sergisinde bende vardım.Bu eserler gibi çok kıymetli daha bir çok eserler vardı.Paylaşan arkadaşımızda mevcut ise kendisinden rica edelim.Diğer eserleride yayınlarsa memnun oluruz.
İnşaallah kardeşim bu konuda hazırlık içindeyiz.Sadece Hat, Ebru ve Tezhib değil Tüm Klasik Türk El Sanatlarına Allah'ın izni ile geniş yer vereceğiz.
İlginiz için tekrar teşekkür ederiz..

Gerçekten harika hepsi de..Emeğinize sağlık..İki tanesi rahat görülmüyordu tekrar düzenledim , Selam ve Dua ile inş.. ..Çoook güzeller..

Hat

MollaCami.Com