Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Orman Resimleri

Herbiri çok güzeller.Ama maalesef artık ormanlarımız yok denecek kadar azaldı şu çevre bilinci niye insana bu kadar zor geliyor...Ya hu kendi attığın pislettiğin yerleri temizlemek bu kadar mı zor geliyor yere çöp atan insana iflit olurum, sokağa tüküren insana iflit olurum, ağaçları kazıyan insanlara iflit olurum vs... vs...vs...
Bizde erik, kayısı, yeni dünya vs..vs.. bu tür çekirdekli meyveleri yiyoruz onları çöpe atmak yerine o çekirdekleri bir kenarda biriktirsekde gittiğimiz ormanlık bir alanda toprağı azıcık eşeleyip çevreye katkıda bulunsak çok iyi olur...

Gözüm gönlüm açıldı...Paylaşımın için teşekkürler...

Firdevs27 kardeşim,bende aynı konuda çok ama çok rahatsız oluyorum ve sinir oluyorum..Oysa Rabbim ne güzel yaratmış,ne güzelliklerle donatmış kainatı..Kıymet bilmek,tefekkür etmek yerine neler yapıyorlar malesef >:(
Neyse kardeşim;biz elimizden geldiğince katkıda bulunalım ve sahip çıkalım inşaallah..
Ben teşekkür ederim..

çok güzel resimler. Teşekkür ederiz bizimle paylaştığınız için ve değerli yorumlarınız için.

Ben teşekkür ederim beğendiğiniz için kardeşim..

evet bu güzelliklerin yok olmaması için herkes üzerine düşen görevleri yapmalı yoksa gelecek nesil yanlızca fotolarda görebilecekler güzellikleri..tabi ormansız ve susuz bir gelecek nesil olacaksa...

Haklısınız,inşaallah Sugülse kardeşim,herkes üzerine düşen görevleri yerine getirir.. ::)

vaaav muhteşem. eline sağlık.

Doğa Manzara Resimleri

MollaCami.Com