Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Gündüz..Gece // İlginç Bişe :))

kardeşim bu resmi nasıl yüklediğini öğrenebilir miyim? daha önce denemiştim yapamamıştım...normal resim gibi olmuyor galiba ::)

Rica ederim Zambak ve Ankara güzeli kardeşlerim..

kardeşim bu resmi nasıl yüklediğini öğrenebilir miyim? daha önce denemiştim yapamamıştım...normal resim gibi olmuyor galiba ::)

Janves kardeşim;flash ekle'den oluyor..Kodların arasına adres yazman yeterli kardeşim..

Eline sağlık kardeşim,çok hoş bir paylaşım teşekkürler...

tahmin etmiştim flash ekleden olduğunu ::) ama adresini bulamadım download real player yazıyor ???

Rica ederim Ahuzar kardeşim..

Tahmin etmiştim flash ekleden olduğunu ::) ama adresini bulamadım download real player yazıyor ???

Janves kardeşim anlamadım neyin adresini bulamadın?Flash ekleyi mi?Eğer onu bulamadıysan,''resim ekle'' var ya,o sıranın ilk başındaki yerde kardeşim..Oraya bastığın zaman kodlar çıkıyor,ve eklemek istediğin flashın adresini oraya yazdığın zaman da paylaşabiliyorsun kardeşim..

hayır flash eklenin arasına ne koyuyoruz onu bulamadım http://buraya senide yordum kardeşim hakkını helal et :)

Kodların arasına eklemek istediğin flashın adresini koyuyorsun kardeşim.. :) Sen şimdi mesela sadece kodları yazmışsın,eğer onların arasına bir adreste yazmış olsaydın boşluk yerine flash gözükecekti..Bak kardeşim; http://3afooor.com/images/swf/ramadanm.swf bu adrese gir;sonra flash ekledeki kodların arasına burdaki adresi aynen kopyala yapıştır..Böylece flash eklemiş olacaksın :D
Hakkım varsa helal olsun kardeşim..İnşaallah yardımcı olabilmişimdir..

kardeşim çok özür diliyorum dün bayağı yorgundum...tam anlatamadım.. ben daha öncede flash yüklemiştim...yani adresi [flash=200,200 buraya [/flash] koyacağımızı biliyorum

ama mesela senin resmin gibi özellikleri olan bişey yüklemek istemiştim..ama bağlantı konumunu bulamadım..yani adresi...

mesela resim yüklerken, sağ tıklayıp bağlantı konumuna ulaşabiliyorsun..veya resmi alıp bir yere kaydetip foruma ekleyebiliyorsun...buna sağ tıkladığımızda

burdan bağlantı konumuna nasıl ulaşıyorsun...benim öğrenmek istediğim buydu.

janwes kardeş download this video realplayer seç download için adrese bak swf uzantılı olması lazım o adresi aldın mı işlem tamamdır..

çok teşekkür ederim

Estağfurullah Janves kardeşim.. :)
Açıklama için teşekkürler Deli_prof kardeşim.. ;)

rica ederim kardeşim..

İlginç Resimler

MollaCami.Com