Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bu Evlerde Yasamak Istermiydiniz?

ah ahhhh geçti gitti bir kaç günlük fasıldı...

demekki bizim şansımız kalmadı canım evler gittii...keşkem nisan ayına aday olsaydık...

Benim tercihim birinci ev olurdu,aradığım her şey mevcud gibi,yeşillik,göl,sakinlik,ihdiyaç olursa ilerde evler gözüküyor gibi deyilmi :D :) :)

eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet......harika hepsi

1. evde harbi yaşanır oh milletin derdi ,tasası ,sıkıntısı yok kendi halinde doğayla iç içe ;) ama Mollacami konutları 'nı tercih ederdim :)

begenmeniz beni mutlu etti arkadaslar

bu insanların maddi durumları pek değil galiba yardım kampanyası mı başlatsak ;D ;D baksanıza şehirden uzaklar

Maddi durumları iyi mi kötü mü bilemem ama bence bu evlerde yaşayanların manevi durumları çok iyi ;)

Maddi durumları iyi mi kötü mü bilemem ama bence bu evlerde yaşayanların manevi durumları çok iyi ;)

bence de..Acayip huzurlu bir atmosfer var sanki ;)

nisan ayında kim seçilirse ev onun.benim olursa çaylar benden bahçede dicem ama etrafı su :D

oyumu sana verdim kardeş artık kuru kuru çay içirmezsin yanına kekte isterim ;D

siz isteyiz yeter ki ne tarifler yazmış arkadaşlar dünden beri..vesilenizle uygulamış oluruz bu arada oy verendende vermeyendende RABBİM razi olsun.inş. en çok faydalı olabilecek kişi seçilir.

amiiinnnnnnn

1.3. ve 5. Evlerde olmak güzel olurdu.Tabiki bazı zorlukları olurdu ama yaşanabilir mi bilmiyorum :)

ya bu evlerde yaşanırmı.aboo.bi sel olsa pılıyı pırtıyı topla...huzur konusunda dogur olabilirde,sanki uzayda yaşamak gibi bişey bence.
bensiz molla konutu olurmuymuş.bende molla konutlarını tercih ediyrm. ;D :D ;)
eline saglık kardeşim.

gözlerinize saglık :)

İlginç Resimler

MollaCami.Com