Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

DİYARI BEKİR

bende 2005 yılına kadar diyarbakırı gidenlerden tv lerden izler dinler bilirdim
bazısı doğunun parisi derdi bazısıda çıkan bu tatsız olaylardan ötürü öcü gibi anlatırdı

ama ne zamanki kızımı oraya gelin ettim adeta diyarbakırlı oldum denebilir

3 yıldır çok defa oraya gidip misafirleri olmuşumdur

kardeşlerimin dedikleri gibi ordaki kardeşlik arkadaşlık kavramı inanın buralarda yok halkı çok temiz müslüman samimi insanlar "istisnalar " tabikide var ama nerde yokki???
tarih olarak çok eski bir yer hele bir kalesi var içi ve dışı olmak üzere sanki şehir içinde şehir gibi bir yer ...
damadım uydudan görülüyormuş burası diye anlattı ..

sahabisiyle ,evliyasıyla ,yenisiyle, eskisiyle, görülmeye değer bir yer herkeze tavsiye ederim..

Yine çok güzel resimler eklemişsin.Gidemesekte gitmiş gibi oluyoruz sayanizde.Teşekkürler!

bu resimleri bu kadar uzun zaman sonra gönderdm...çünki yeni ögrendm pcden resim yüklemeyi...
sevgili hak yolcusu,verdi ebyaz tşkkr ederim...

teşekkürler.resimlerle beraber..uzaktaki kardeşlerimiz buralarda kimlerin yattığını görmüş oldular...bazen buraları bilmeden dil uzatanlar olur,,,en azından susarlar....bu memlekette hala örtünün olduğu yerlerde duramayan zihniyet var...var oldukça..huzursuzluk bitmez....cenabı hak bu milleti pkk nın kucağına atanlardan mutlaka hesap soracaktır...

her zaman oldugu gibi görünenlerin altında görülmeyen o kadar çok yüz varki...
ama ben inanıyorumki,böyle mübarek sahabilerin oldugu yerelr Allah'ın izniyle bir gün memlektin en güzel yerleri olacak inş...
burası sahabe kabirleri,ve böyle daha bir çogu varmış..
baktıgınız için tşkkr ederim......

[img width=580 height=435]http://img.blogcu.com/uploads/genc1988_19155.jpg[/img]

Gezi & Seyehat

MollaCami.Com