Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Evlenmek haaa!!!!???

kardesim her halde evli deyilsin yoksa burdaki duruma bukadar sasirmazdin ;)

emin olun genel bu minval üzeredir, istisnalar kaideyi bozmaz :) :)

Allah muhafaza etsin. ne diyelim. Herkes haddini bilmeli. kadinda kadinligini.. fazla ask sevgi ninnileri ile beslenen kadinlar sanirsam böyle bir tembellik icine giriyor olmalilar.. ya da erkegini istemiyorlar yahut benciller..

Allah muhafaza etsin. ne diyelim. Herkes haddini bilmeli. kadinda kadinligini.. fazla ask sevgi ninnileri ile beslenen kadinlar sanirsam böyle bir tembellik icine giriyor olmalilar.. ya da erkegini istemiyorlar yahut benciller..

yok yok tamamen cibilliyet icabi ;) :D (istisnalar kaideyi bozmaz)

rabbim böyle bir kadin kimseye vermesin

ne bu ya....

allah korusun..

adam ise gitsin gelsin güzel güzel calissin parasini kazansin.. sonrada böyle haddini bilmezleri beslesin..

her neyse...

Hiç sormayın ya ne bu böyle okurken ben bunaldım valla :D Allah böyle eşi olanlara yardım etsin bizi de muhafaza buyursun böyle insanlardan ne diyelim :)

HZ.ALLAH herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsın.
bu olayın tam tersi olanlarıda var.o yüzden çok dua etmek lazım.

Amin. :)

Amin. :)

fikra cok güzeldi emegine saglik kardesim

:)

Çok güzelmiş :D :D :D

rabbim böyle bir kadin kimseye vermesin

ne bu ya....

allah korusun..

adam ise gitsin gelsin güzel güzel calissin parasini kazansin.. sonrada böyle haddini bilmezleri beslesin..

her neyse...
:D :D :D

kadın kadınlını heryerde belli ediyor vırvırıyla dırdırıylagülen yüzlerimiz solmsın :D :D :D

MEVLA bütün evlenecek gençlere hayırlı zevc ve zevceler nasip etsin..böylelerinede MEVLA iyi etsin yada eşine çok sabır versin..

Amin.

MEVLA bütün evlenecek gençlere hayırlı zevc ve zevceler nasip etsin..böylelerinede MEVLA iyi etsin yada eşine çok sabır versin..

amin...
Emeğinize sağlık. :)

fıkra için teşekkürler..

Rabbim iyilerle karşılaştırsın herkesin gönlüne göre versin...

böylesi, adamı cennete gönderir

Fıkralar

MollaCami.Com