Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Soba modelleri

Özellikle alttan 5. ve 6. çok şık duruyor
Teşekkürler

eline saglık.

Eski sobaların yeri eminim bir çoğumuz için çok ayrıdır.Soğuk havalarda odayı sıcacık yapan, üstünde kestane kızarttığımız yadigarlarımız... Çocukluğumuzun hatıraları..

Beni o günlere götürdüğün için teşekkür ederim gözyaşı kardeşim.Hepsi çok güzel :)

Eski sobaların yeri eminim bir çoğumuz için çok ayrıdır.Soğuk havalarda odayı sıcacık yapan, üstünde kestane kızarttığımız yadigarlarımız... Çocukluğumuzun hatıraları..

Beni o günlere götürdüğün için teşekkür ederim gözyaşı kardeşim.Hepsi çok güzel :)

Size güzel şeyler hatırlatabildiysem ne mutlu bana. Evet çok haklısın zambak kardeşim bu sobaların yerini hiçbirşey tutmuyor. Zorlukları vardı temizliği, yakması, kurması ama o sobanın üstünde pişen kestaneler için hepsi değerdi, Her ne kadar hiç soba yakmamış olsamda ::) annemin sayesinde çok yedik Allah razı olsun kendisinden. :)

Zorlukları vardı temizliği, yakması, kurması ama o sobanın üstünde pişen kestaneler için hepsi değerdi, Her ne kadar hiç soba yakmamış olsamda ::) annemin sayesinde çok yedik Allah razı olsun kendisinden. :)
:) :) kestaneler için değerdi.. 8) Allah razi olsun annelerimizden :)

Bizde sabahtan ıslatılmış nohutu pişirirdik sobanın üstünde, Allahım o nasıl nefis bir koku, nasıl tatlı bir lezzet anlatamam. Rahmetli babannem ayva da pişirirdi sobanın üstünde ::) :'( Çok severdik, hey gidi günler hey...

Bizim buralarda kömürü bilmezlerdi, herkes odun yada toz sobası yakardı.Artık kömüre döndü soba yakanlar, tabi mis gibi havamızda kömür karası oldu çıktı :-\

Hz Allah razı ve memnun olsun gözyaşı kardeşim, meğer ne çok özlemişim o günleri :'( ::)

Ev dekorasyonu

MollaCami.Com