Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Evlen sende yıkarsın...

önlük süper,

göbeğin üstünde! :D

Abimizin duruşuna bakılırsa bu işlerin adamı olmadığı çabucak anlaşılıyor... :D

Payşaşım için teşekkürler kardeşim...

:D cok yakismis

aman en iyisi bulaşıkları bulaşık makinası yıkasında herkes rahat etsin neme lazım ;D

yorumlar süperdi :)

Allahım çok komik bi durum yaa.hele yorumlar müthiş.suyu açık unutmuş o ne kadar bulaşık yıglmış öle.çiçekte süper.önlük hele.

gece gece hay mübarekler,Allahda sizi güldürsün emi..

Allahım çok komik bi durum yaa.hele yorumlar müthiş.suyu açık unutmuş o ne kadar bulaşık yıglmış öle.çiçekte süper.önlük hele.

gece gece hay mübarekler,Allahda sizi güldürsün emi..

muhterem kardeşim bunda gülecek ne var anlayamadım. Adam ne güzel hanımına yardım ediyor. bence bu adam çok iyi bir insan. buna kılıbıklık demem ben insanlık derim. bende yıkıyorum bunda bir şey yok.

yeni nesil arkadaslar,
kalbi ılık duruşunuzla iftihar edılecek hayat arkadası
olmanız gurur duyulacak bi durum.. ;) :)

yeni nesil arkadaslar,
kalbi ılık duruşunuzla iftihar edılecek hayat arkadası
olmanız gurur duyulacak bi durum.. ;) :)

saol arkadaşım destegn için.Allahın kılıbıkları işte,bu nasıl iş ya.herkes durdugu yeri bilmeli bence. ::) ::) ::) ::)

saol arkadaşım destegn için.Allahın kılıbıkları işte,bu nasıl iş ya.herkes durdugu yeri bilmeli bence.

kim kime destek oluyor kardeşim. Bu şimdi kılıbık mı oluyor. İnsan hayat arkadaşına hizmet arkadaşına yardım eder. Bu insanlıkdandır. Paylaşmak diye bir şey var adam her şeyini işini dahi paylaşmış. bizde paylaşıyoruz. bu kılıbıklık değil. İnsanlık vazifesi ne denildi hadisde

men hademe hudime

biz yapıyorsak bu hadis yeter yapmayanlara ne yetsin kardeşlerim.

kim kime destek oluyor kardeşim. Bu şimdi kılıbık mı oluyor. İnsan hayat arkadaşına hizmet arkadaşına yardım eder. Bu insanlıkdandır. Paylaşmak diye bir şey var adam her şeyini işini dahi paylaşmış. bizde paylaşıyoruz. bu kılıbıklık değil. İnsanlık vazifesi ne denildi hadisde

men hademe hudime

biz yapıyorsak bu hadis yeter yapmayanlara ne yetsin kardeşlerim.
medineli kardeşime kesinlikle katılıyorum bende ... ;) adam yapmasada çok kızarız hayat müşterek deriz... medineli620 kardeşim bazı kadınlar erkeklerin kendi işlerine karışmasına kızıyor herhalde.. ;) ;D iyi kendiniz yapın işleri o halde ama çok yorulduk diye hayıflanmayın.. :D

medineli kardeşime kesinlikle katılıyorum bende ... Göz kırpan adam yapmasada çok kızarız hayat müşterek deriz... medineli620 kardeşim bazı kadınlar erkeklerin kendi işlerine karışmasına kızıyor herhalde.. Göz kırpan Sırıtan iyi kendiniz yapın işleri o halde ama çok yorulduk diye hayıflanmayın.. Kahkaha

Sağolunuz kardeşim. aslın da bazı kadınlar buna yani kendi işlerine karışmasına kızmıyo. Beyleri hiç yardım etmedikleri için ve hep bu hayat tarzında yaşadıkları için bunu anlayamıyorlar. Balı yalamayan baldan ne anlar hesabı. Yani onlara göre erkek gelir evine yemeği getirir kadın. çayı demler kadın. evi çalar kadın. her işi kadın yani bunlar gördüğü için anlayamıyorlar inceliği.

ama biz de yemek yapılır beraber yenildiği gibi. bulaşık yıkanır beraber hizmet ettiği için. oturulur hizmette aktif olmak için beraber fikirler bulunur. Bir talebe fazla okutması için gerekirse o yıkamaz biz yıkarız en şerefli işi yaptığı için.

Sağolunuz kardeşim. aslın da bazı kadınlar buna yani kendi işlerine karışmasına kızmıyo. Beyleri hiç yardım etmedikleri için ve hep bu hayat tarzında yaşadıkları için bunu anlayamıyorlar. Balı yalamayan baldan ne anlar hesabı. Yani onlara göre erkek gelir evine yemeği getirir kadın. çayı demler kadın. evi çalar kadın. her işi kadın yani bunlar gördüğü için anlayamıyorlar inceliği.

ama biz de yemek yapılır beraber yenildiği gibi. bulaşık yıkanır beraber hizmet ettiği için. oturulur hizmette aktif olmak için beraber fikirler bulunur. Bir talebe fazla okutması için gerekirse o yıkamaz biz yıkarız en şerefli işi yaptığı için.

Nezaket dolu bir kardeşim yorum incelik içeriyor.Teşekkürler.
Ortak paydada bulunmak en güzeli olsa gerek herne kadar ben mutfakta bulaşık yıkayan erkek görmek istemesemde zaruret dahilinde yapılması gerektiği kanısındayım. :)

[color=purple]
medınelı620 kardesım siz ve sızın gıbıler ıle gurur duyuyoruz
ALLAH RAZI OLSUN.......
Bence,hayat arkadaslıgı birinın bıraktıgı yerden
dıgerının devam ettırebılmesıdır...
eşler hayatta iyi kötü birçok paylaşımda bulunmakta
dıger cenahın ıhtıyacı oldugunda yanında olabılmek
ne gusel bır haslet..
tekraren sız ve sızın gıbılerden ALLAH RAZI OLSUN...

bu durum ne ego tatmınıdır, nede rencıde olunacak bı durumdur..
hayatı paylaşmaktır... :)

burasıda mızahtır eglencedır ... gülümseyıp geçmek bence guseldır...

ay çok güldüm bende hergün kahvaltıyı hazırlıyacak galiba diye düşündüm bi an :D

oyle bir tip var ki adamda ;D hehehhe neymis ne olmus...lutfen ciddiye almayin yaa iisn girgiri bu tabiki esler yadrim edecek..etmeli de ama zorla da bisey yaptiramssiniz icinden gelmeli :)

Komik Yazılar

MollaCami.Com