Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Meğer kankalarmış...Bize Politika yapıyorlarmış..

Hep görmek istediğim tablo. Ama maalesef resimlerde kalacak. :(
Farklı görüşlere rağmen ülke için birlik olunsa, ne güzel bir ülke olurdu Türkiye. ::)

Ama resimler ancak bu kadar komik olabilirdi. Gerçekten çok güldüm. :D

Teşekkürler...

;D :D

:)

Hepsi bir tarafa Bahçeli'yi ilk kez görüyorum böyle gülerken...

ne desem ,ne yazsam,ne söylesem. bunlarsız memleketim daha iyi olurdu.ne hikmetse bende gülemedim(çok seviyorumda ondanmı acaba)

:)

Hepsi bir tarafa Bahçeli'yi ilk kez görüyorum böyle gülerken...

katılımları için kardeşlerimin hepsine teşekkür edrim 1,2 resim haricinde üçü'de hep gülmüşler diymi keşke gerçek hayattada böyle birlik olsalar'da milletimiz kardeşlik görse..

Gülen politikacıdan da korkacaksın 8)

süper olmuş elinize sağlık bu kadar komik bir durumdalar

vay be neymiş bunlar böyle.ya teletabikolik biri olaraktan okıyafetler hiç yakışmamış bikerem onlara.güzeldi eline saglık kardeşim.

teşekürler... ;)

nerden bulursunuz bunları allah allah meymune kardeşim maşallah sana süper olmuş

Pfff... Gülemedim...

Yarın büyük gün. Pazartersiye gülen kim olacak bakalım.

nerden bulursunuz bunları allah allah meymune kardeşim maşallah sana süper olmuş

sağolasın kardeşim mailime gelmişti paylaşayım istedim :)

Yapan iyi düşünmüş 3 lüyü aynı resimde toplamak isabet olmuş.Cepni İhvan Afaki kardeşlerime katılıyorum.Bunlarsız memleketim daha güzel.Güzel insanlarımızdan birini de kaybetmişken kaldık yine bunların eline.. :-\

Yapan iyi düşünmüş 3 lüyü aynı resimde toplamak isabet olmuş.Cepni İhvan Afaki kardeşlerime katılıyorum.Bunlarsız memleketim daha güzel.Güzel insanlarımızdan birini de kaybetmişken kaldık yine bunların eline.. :-\

doğru söze ne denir

Yüreğine sağlık,çok güzel yorum yapmışsın kardeşim,katılıyorum sana.. ;)

Mollacami Foto Galerisi

MollaCami.Com