Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ilginç bir saksı

heeeeeeeeeyyyt dağılın ülen bana adıyla sanıyla mansurefe derler... 8)

;D ;D

Höyt Efe'lik bize sökmez. Toplamıyım aşireti. 8) ;D

;D ;D

yani...

8) 8) 8) 8) :o :o :o >:( >:( >:( :-[ :-[ :-[

burda hava üssü var gece bi f 16 kaçıırıp tepenize bomba yağdıracam ;D ;D ;D

Yağdırda görelim zuhahaha ;D ;D ;D

her horoz kendi çöplügünde öter.efe olan kişinin forumda ne işi var.

burası sizin çöplük değil..... umumi bir çöplük herkes gelebilir... ;D ;D

;D ;D

zeybeklik (efe'lik) gönül işidir mertlik işidir cesaret işidir....

yanında 3-5 kızanı olur en fazla ve bu bi avuş insan bazen onlarca eşkiyaya, zalim ağa uşklarına bazen de (enson da denilebilir) kendinden kat be kat üstün; sayı silah cephane, teknik vs düşman (yunan) askerinekarşı vatanını ırz ve namusunu savunmayı bilmiştir....

bu cihetle şahsım adına konuşulmasını zeybeklik müessesesinin bu işe alet edilmemesini önemle rica ederim...
saygılarımla
mansur efe

bak alırım anahtarını mansurefe.
kızdırma beni bak.
efe mefe sökmez bize tamammı.

zeybeklik (efe'lik) gönül işidir mertlik işidir cesaret işidir....

yanında 3-5 kızanı olur en fazla ve bu bi avuş insan bazen onlarca eşkiyaya, zalim ağa uşklarına bazen de (enson da denilebilir) kendinden kat be kat üstün; sayı silah cephane, teknik vs düşman (yunan) askerinekarşı vatanını ırz ve namusunu savunmayı bilmiştir....

bu cihetle şahsım adına konuşulmasını zeybeklik müessesesinin bu işe alet edilmemesini önemle rica ederim...
saygılarımla
mansur efe

:))

Bahsettiğiniz Efe'lik, mertlik artık kalmadı. Bizim eski efelere saygımız sonsuzdur. Zaten kendi adıma söyleyeyim sözlerimde en ufak bir art niyet yok. Hepsi tamamiyle samimiyetinize güvenerek espiriyle söylenmiş sözlerdi.
Hiçbir kardeşimi sözlerimle üzmeyi istemem kusurumuz olduysa affedin Efe kardeşim... :)

arada bir demogoji işe yarıyo yaa... ;D ;D ;D ;D

lakin kötü cadi yok mu şu elinde elma şekriyle dalanan mahlukat bacağından 24 saat de sallandırsan kar etmiyecek anlaşılan ;D ;D

:o :o :o ::) ::) ::) ::) ::)

arada bir demogoji işe yarıyo yaa... ;D ;D ;D ;D

Demogojiyle ne alakası var. Benim dilim azcık uzun ama haklıysanız Efe'ler gibi haklısınız deyip susmayı da biliriz. :) ;) )

türkçe katilleri sizi.demogoji ne demk.ben anlamını bilmiyourmda.. ::) ::) ::) ::) ::)

Demogoji, toplumun duygularını ve önyargılarını kullanarak var olan gerçekleri farklı şekilde gösterme sanatıdır.

Yorumlarınızda saksı kadar ilginç hani :)
Saksıdan demogoji,toplum değer yargıları farklı bir geçiş yaşanmış...
Pek hoşssunuz hani. :)

İlginç Resimler

MollaCami.Com