Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kurbana Katliam Diyenler UTANSIN!

bu da bişey mi bi haberde okumuştum bu bi şeref kefereler (avrupa da bi yerde) aynı dümen işte bi gelenek mi festival mi ne var yaptıkları da şu:
yüksek bi şatonun penceresinden aşağıya diri diri oğlak atıyorlar, keçi atıyorlar...

ve bundan zevk duyuyorlar...

paylaşım için sağolun...
ama önce bizim satılmış bi şeref medyaya bi bakın bayramda her yer mezbaha diyen mi ararsın kurbanı kötüleyen mi....

önce onların adam olması lazım...

Teşekkürler kardeşim işte bu merhametsizlerin merhamet anlayışıda bu >:(

keşke bakmasaydım habere :'( :'( :'(

yunusları çok seven biri olarak yaş geldi gözümden inanın........

Evet çok üzücü kareler ama gözümüzü kapatarakta gerçeklerden kaçılmıyo :'( yunusları bende çok severim kahroldum :-[

Bende kurbana vahşet denilmesine sebep olanların kendi medyamız olduğunu düşünüyorum. Kendi ağızlarıyla batırıyorlar ülkemizi. O medyanın da kimin için çalıştıkları belli zaten. Asla abartılmış haberleri izleme taraftarı değilim. Böyle bir haberle karşılaşırsam ilk işim tv'yi kapatmak oluyor.

Rabbim bu cahillere hidayet versin. O kadar sevimli hayvanlara nasıl kıyarlar anlamıyorum. Böyle bir şey olduğunu bilmiyordum, çok şaşırdım ve üzüldüm.

Bende bilmiyordum görünce şok oldum dediğin gibi sevgili kardeşim bizim yaptıklarımızı katliam diye ortalıga yayıp dillere düşüren kendi insanınmız ABD YALAKALARI >:(

Bende bilmiyordum görünce şok oldum dediğin gibi sevgili kardeşim bizim yaptıklarımızı katliam diye ortalıga yayıp dillere düşüren kendi insanınmız ABD YALAKALARI >:(

Allah ıslah etsin cümlesini ..

Amin kardeşim gözlerine sağlık.

Allah'ın gevurları Allah sizi bildiği gib yapsin pis katiller.

kurbana katiam diyenlerin hükmü nedir bilemem ama....kurbana karşı olanlar aslında İSLAM akarşı olanlardır....bu ecnebilerdirki bırakın yunusları gözlerini kırpmadan IRAK ta GAZZE de çoluk çocuk demeden bombaları yağdıran,canavarlardır.kelime bulmakta zorlanıyorum.

İnsanın içini acıtan görüntüler, eğer vicdan yoksa zaten değil insana hayvana bile merhamet göstermeleri olanaksız.
Gazze'de o kadar MÜSLÜMAN katledildi, hangi birinin vicdanı sızlayıp tepki gösterdi, ki yunusları acımazca işkence çektirerek öldürmelerinden ne beklenirki, zerre kadar umurlarında değildir olmayacaktırda.

Paylaşım için teşekkürler...

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. :)

zaten kimse kendi yaptıklarına bakmadan
müslümanlara ve yaptıklarına laf atıp duruyorlar :( :( :(

İlginç Resimler

MollaCami.Com