Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

sizin hiç böyle aksesuarlarınız oldumuuu...

benim hiç öle koleksiyonym da olmadı çukulatamda ağlayım o zmaan

:o :o :o :o :o :o sen anhtarlıgını al.yada sana zorla bi tane begendirriz. ;) ;) ;) ;) ::) ::) ::)

hepsi çok güzel gözüküyor.emeğinize sağlık.insanın iştahını kabartıyor yaww ;D

olmadı işte olmadı banane olmadı

Güzelmiş hakikaten Teşekkürler Leyya kardeşim :)
bu arada Asude kardeşim merak ettim şu makarnadan çıkarttığınız şaheserleri bulur bulmaz yayınla olur mu_? ;)

ALLAHI ALLAHIM
bu takılar çok fenaa :P
pastaneye gitmemek için
kapıyla oda arasınada mekik dokuyorum
ne olcak şimdi?
gitmemem lazım...

gitmemem lazım...

gitmemem lazım...

giiiiiiitttiimmmmm.....

şapır şupur..şapır şupur....

yok yaw elma yıyommmmm ;D ;D ;D

Güzelmiş hakikaten Teşekkürler Leyya kardeşim :)
bu arada Asude kardeşim merak ettim şu makarnadan çıkarttığınız şaheserleri bulur bulmaz yayınla olur mu_? ;)

Kursta gördüler geçen gün kolyeyi,arkadaşım nasıl mutlu oldu bilseniz.Tabi ben diğer arkadaşlara hiç makarna olduğunu söylemiyorum.hepsini işlettim önce inandılar tabi.

Ve sonra arkadaşla gözgöze geldik...gülmemek için nasıl kasıyoruz kendimizi :D
Bende yalan olmas zaten.Tadında bırakalım ,hemde arkadaşımı onore etmek adına açıkladım.Ve gözler böyle :o hadi canım daha neler dediler.Yakın temas incelemeler.

Pek kıymetlendi canım kolye ...Açık arttırmayla satışamı sunsam yoksa :) 8)

Makarna kolyesini kimse anlamıyor makarnadan yapıldığını.zaten...Boyandığı için ahşap boncuk gibi duruyor.Bir ara resmini çekerim inş.
Makarna ağaç çalışmasında altta adım soyadım yazılıymış meğer. :o
Onu kes kırp şimdi :P bendende program yüklü diil.O kalcak sanırım.Yoksa onu buldum.

Müslüman kardeşini merakta bırakmak iyi değilmiş en iyisi ben kursa gideyim yada seni elektronik forumumuza yönlendireyim 5 dk. resim programı indir yükle tamam mı? :)
Paintten de olsa kabulumüzdür :)

ne diyeyim kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Müslüman kardeşini merakta bırakmak iyi değilmiş en iyisi ben kursa gideyim yada seni elektronik forumumuza yönlendireyim 5 dk. resim programı indir yükle tamam mı? :)
Paintten de olsa kabulumüzdür :)

:D

sevgili mollacanlar bu güzelim konumu böyle güzel bu kadar iyi dagıttıgınızdan ötürü teşekkür ederim.süpersinz siz yaa.asude can şu takıyı bi koyda bende kopya çekem hemen orcinal bi çalışmaya başlayam bende senn takı üstünde. :D :D :D :D ;) ;) ;)

İşte makarna kolye...

Kahverengi sulu boya ile boyanan boncuk makarnadan yapılmıştır.
Metal destekleri saymıyorum malum onlarsız şık durmazdı...

:o
Asude yanlış kolyeyi koymuşsun ya makarnadan olanı koyacaktın :)
Maşallah güzel yapmışsın hakikaten ;)

Çok hoşlar teşekkürler

:o
Asude yanlış kolyeyi koymuşsun ya makarnadan olanı koyacaktın :)
Maşallah güzel yapmışsın hakikaten ;)

Sevgili talebecik,makarna kolye bu işte :D
Resim küçük oldu,gerçeği daha şık tabiki ;)
Ama takıyı yapan kurs arkadaşım.Beceriklidir bu konuda.Onun aklına faailiyet olarak kolye yapmak gelmiş.
Benim yaptığım faaliyet çalışma; bir kaç makarna çeşidinden meydana gelen elma ağacıydı.Programı yüklersem inş onuda yollarım.

Mollacami Foto Galerisi

MollaCami.Com