Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Keban barajının yapımı

sena bu konuyu yapılandırırken, içimden dedimki,en çok bu konuya ihvan kardeş sevinicek.sena kebanı bilmiyo diye neler ediyodu senaya.bu resimleri görünce çok sevinicek dedim kendi kendime.
eline saglık sena çok güzel kareler bunlar.

bende zaten konuyu nette gördügümde ilk aklima ihvan abi geldi ;D onun icin ekledim ;D ;D

--

gözlerinize saglik..

..sena ve leyya kardeşim teşekkür ederim.gerçekten barajın eski resimleri hiç aklıma gelmemişti,net ten bakmaya...sena hatırlatti ve duygulandırdı.cocukluğum baraj inşaatı arasında geçti...

...sena kardeşime bu tesislerde benden balık ikramı var ,türkiyeye geldiğinde bekleriz...

..teşekkürler sena

insAllah gelip görmek nasip olur ::) katkiniz icin ben tesekkür ederim..

.bende teşekkür ederim...sena artık KEBANI tanımıyorum diyemeyecek. ;) ;)

;D evet sayenizde ögrendim.. :)

dün (PERŞEMBE)bir vesileyle kebana gittim baraj resimlerini çektim.pc ye aktarabilirsem inşaallah yeni haliyle görürürüz..

keban da son yıllarda çok hızlı ilerleme ve çevre çalışması var son halinide bakmanızı tavsiye ederim teşekkürler resimler için.

keban da son yıllarda çok hızlı ilerleme ve çevre çalışması var son halinide bakmanızı tavsiye ederim teşekkürler resimler için.
. bu yenilikleri ve güzel resimleri senden bekliyoruz.ayrı bir keben konusu olsun lütfen

keban ayriyeten küçük ve temiz bir ilcemiz.çokta bereketlidir.önceleri maden ocağı sayesinde şimdide alabalık tesisleri ve balıkcılık sayesinde gençlere istihtam saglıyor.boş gezen genci hemen hemen yok gibidir.ALLAH rahmetini ve bereketini daim kılsın.

Keban'ın yapım evrelerini görmek güzeldi. Teşekkürler Sena. :)

garipkul diyorsa doğrudur. :)

garipkul diyorsa doğrudur. :)

Öyleyse Gaziantep'te de istihdam alanı azalmışken; birçok şirket, fabrika kapılara kilit vurmuşken oraya çalışacak genç gönderelim. :)
Yalnız fazlaca göndeririz fazla işçi göz çıkarmaz dimi. :D

Mollacami Foto Galerisi

MollaCami.Com