Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Yatak odalarınız, salonlarınız ve bahçeleriniz için sedir modelleri...

ravzahamza, hakyolcusu, talebecik, verd-iebyaz ve leyya kardeşlerim herbirinize ilginizden dolayı teker teker teşekkkür ederim. ;)
Ben de çok beğendim evlerimize ayrı bir güzellik katacaklarını düşünüyorum. Aynı zamanda hem odalarımızı geniş gösterecekler hem de salonlarımızda fazla sayıda misafiri sıkıntı çekmeden rahatlıkla ağırlayabileceğiz. :)

Hepsi çok güzeldi,ama en çok bunu beğendim..:)
Teşekkürler Gözyaşı kardeşim,emeğine sağlık..

baştan ikinci olana bayıldım yaa :D
kendi evim olsa hiç durmaz yaptırırım valla teşekkürler gözyaşı ;)

şark köşesi gibi vallahi bi kısmı çok güzel.....ben de kendi evimde mobilyalı eşyalar istemiyorum...yer minderleri falan... :)
eline sağlık kardeşim..

İlginiz için ben sizlere teşekkür ederim serapta bir damla, karasevdam ve neyzen.lal kardeşlerim. Rabbim gönlünüze göre versin. :)

şark köşesi gibi vallahi bi kısmı çok güzel.....ben de kendi evimde mobilyalı eşyalar istemiyorum...yer minderleri falan... :)
eline sağlık kardeşim..

dizlerinin ağrısından yere oturamayan büyükler evine gelecekse ,

bel ağrılı anne ve babalarınız -hatta sizde de- varsa,

yerde yatmak yatılı gelen misafirlerine zor gelecekse,

sonradan masraf kapısı açmadan normal mobilya alıp bizim gibi iki kere masraf etme kardeş...

dizlerinin ağrısından yere oturamayan büyükler evine gelecekse ,

bel ağrılı anne ve babalarınız -hatta sizde de- varsa,

yerde yatmak yatılı gelen misafirlerine zor gelecekse,

sonradan masraf kapısı açmadan normal mobilya alıp bizim gibi iki kere masraf etme kardeş...

:) :) :) bu benim hayalim diyelim kardeşim....
bi odamı şark odası şeklinde döşemek isterim....
ibadetlerimi...kendimi orda dinlemek için... :)

ama diğer odalar için çok mobilyaya yine karşıyım....

arkadaşlar temmuz 5 düğünüm var öle koca koca mobilyalar istemiyorum dünya metaına dalmak da istemiyorm eğer nişanlımı razı edebilirsim sedir yaptıracam inş evimi dua edinn çok istiyorum içim gitti resimlere yaa .. birde bunları satış noktaları için adres yazaydınız ya altına ):

Ev dekorasyonu

MollaCami.Com