Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Uludağ'dan Harika Manzaralar..

elinize sağlık güzel yerlemiş bursayı gördüm amma uludağını resimlerden görüyorum..

Elinize sağlık güzel yerlermiş Bursayı gördüm amma Uludağını resimlerden görüyorum..

Kışın bir başka güzeldir Uludağ..
Şuan pencereden bakıyorum,karşımda Uludağ..Bembeyaz karlarla kaplanmış,harika bir manzara..Beyazın verdiği huzuru simgeleyen müthiş bir tablo adeta,Uludağ..:)
Bekleriz sevgili Hak yolcusu,tüm kardeşlerimizle birlikte buyrun gelin;inşaallah yakından görmekte nasip olur herkese..:)

Bu resimde,Fomara'dan Uludağ etekleri.. :) Görünen minare de ,Ulucamii'nin minaresi..:)

Kışın bir başka güzeldir Uludağ..
Şuan pencereden bakıyorum,karşımda Uludağ..Bembeyaz karlarla kaplanmış,harika bir manzara..Beyazın verdiği huzuru simgeleyen müthiş bir tablo adeta,Uludağ..:)
Bekleriz sevgili Hak yolcusu,tüm kardeşlerimizle birlikte buyrun gelin;inşaallah yakından görmekte nasip olur herkese..:)

çok teşekkür ederim sevgili serap nasip olursa neden olmasın
inşallah diyelim bende istabulumuza beklerim..

elinize sağlık güzel yerlemiş bursayı gördüm amma uludağını resimlerden görüyorum..

Ellerine sağlık güzel kardeşim çok güzel manzaralar bursaya sık sık ziyarete giderim ordamı ikamet ediyosunuz aramızda fazla mesafe yok.. ;)

Resimler çok güzel kardeşim.
Elinize emeğinize sağlık.
Karları görünce içim gitti.Daha kar topu oynayamadık.
Bursaya gelmek nasip oldu ama kış değildi. Uludağa çıktık, yazın bile ne kadar soğuktu.Kışın nasıl oluyor çok merak ediyorum.İnşallah tekrar gelmek nasip olur.

Çok teşekkür ederim sevgili Serap nasip olursa neden olmasın
İnşaallah diyelim bende İstanbulumuza beklerim..

Evet haklısınız,herşeyin başı nasip..Bende İstanbul'u çok özledim,özellikle sağlık sorunlarımın olduğu dönem gelmeyi çok istemiştim ama nasip olmadı malesef..:(
İnşaallah diyelim sevgili Hak yolcusu nasip bakalım,sağolasın..:)

Ellerine sağlık güzel kardeşim çok güzel manzaralar Bursaya sık sık ziyarete giderim ordamı ikamet ediyosunuz aramızda fazla mesafe yok.. ;)

Seninde gözlerine sağlık kardeşim..Evet Bursadayım,sizi de Bursayı ziyaret ettiğiniz birgün bizlere de bekleriz..:)

Resimler çok güzel kardeşim.
Elinize emeğinize sağlık.
Karları görünce içim gitti.Daha kar topu oynayamadık.
Bursaya gelmek nasip oldu ama kış değildi. Uludağa çıktık, yazın bile ne kadar soğuktu.Kışın nasıl oluyor çok merak ediyorum.İnşaallah tekrar gelmek nasip olur.

Sağolasın,gözlerine sağlık seninde kardeşim..Bende dışarı çıkmadım henüz,dışarıdan izlemek bile yetiyor okadar güzel ki manzara,insanı tefekküre davet ediyor..İnşaallah tekrar nasip olur kardeşim,beklerim..:)

Sevgili Neyzen.lal ve Deli_prof kardeşim,gözlerinize sağlık..İnşaallah gelmek ve görmek sizlere de nasip olur arkadaşlar..:)

yeşil bursa gidip görmek istedigim yerlerden birsidir...
kim bilir belki bir gün ordada yaşarım.emegine saglık kardeşim.

Gözlerine sağlık seninde..Görmek istenilecek kadar güzel bir şehir.. 8)
Bekleriz inşaallah,Allah c.c gönlüne göre versin,hayırlısını versin Leyya kardeşim..:)

Gezi Rehberi

MollaCami.Com