Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Çok İlginÇ, Deneyin lütfen

bir sürü çiçek resimleri gibi bir şeyler çıkıyor değilmi daha ilginç bir şeymi ouyor yoksa..

Çiçek görmemeniz lazım hak yolcusu, yazı karakterini wingdins olarak seçtiğinizden emin misiniz?

İlginçmiş gerçekten :)
teşekkürler.

benim gibi bilgsayardan fazla anlamayan biri için sonucu da ekleseniz bence daha ii olur ::)
uğraştırmayın kardeşim şindi yapamam falan moralim bozulmasın :D
haydin sonucu bekliyorum merakla

benim gibi bilgsayardan fazla anlamayan biri için sonucu da ekleseniz bence daha ii olur ::)
uğraştırmayın kardeşim şindi yapamam falan moralim bozulmasın :D
haydin sonucu bekliyorum merakla

Bi deneyin bakalım yapamazsanız eklemeye çalışırım :D

sen eklemeye çalış kardeşim gerçekten merak ettim

bir bilgisayar kursuna gitmeden olmıcak artık ::)
gülnisa kulakları cınlasın firdevs kardeşim le zambakta çok kahrımı çekti sağolsun bu konuda :D
hım bu arada eklersen bir takdir puanı benden ;D

sen eklemeye çalış kardeşim gerçekten merak ettim

bir bilgisayar kursuna gitmeden olmıcak artık ::)
gülnisa kulakları cınlasın firdevs kardeşim le zambakta çok kahrımı çekti sağolsun bu konuda :D

O halde biraz da ben çekeyim :D
Sonucu ekleyemiyorum malesef,
şimdi bir microsoft word belgesi açın, Q33 NY yazın, sonra bu yazıyı karartıp yazı boyutunu 72 yazı tipini de(yazı boyutunun hemen solunda) wingdings olarak ayarlayın.. İşte bu kadaar :D Anlamadığınız yer varsa sorun..

ne inatçıymışsın kardeşim yaws ::)anlamıyom diyom :-[
hiç birini anlamadım tmm pes ediyorum görmesemde olur nasılsa birine yaptırırım :D

ne inatçıymışsın kardeşim yaws ::)anlamıyom diyom :-[
hiç birini anlamadım tmm pes ediyorum görmesemde olur nasılsa birine yaptırırım :D

Ya benim ki inat değil ki ;D Kopyalayıp gönderemiyorum, resim şeklinde eklemeye çalıştığımda çarpı işareti çıkıyor.. Anlayacağınız pc konusunda benim bilgilerim de çok sınırlı ;D

ben ekleyeyim mi

çok ii olur ama denicem whitenight kardeşim için
bu yaştan sonra kursada gidecem artık napalım mollamız için
daha iyisini yapabilmemiz için bu şart sanırım

Buyur kardeşim, fazla merakta bırakmayalım sizi :)

tşklr kardeşim :)ı

Rica ederim :)

İlginç Yazılar

MollaCami.Com