Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Seni Görmeyen Gözü Neyleyim? (( Video ))

öyle bakma ~~serapta bir damla~~ kardeşim 1 tek video hazırladın 9 ay oldu ama yenilerini hala beklemekteyiz. Hiç olmazsa günde bir tane yapıver yaws ;))

muziksiz ilahileri tekrar şaha kaldıralım. İnsanlar içinde tampırtı tumpurtu olmadan tutmıyacağı ve dinlenmeyeceğini sanıyorlar.. Öyle klipler yapalım ki internette yer yerinden oynasın. durmak yok

Everyoneman kardeşim,gözlerinize sağlık sizinde :)

Piri Reis kardeşim,haklısınız;yaz döneminde mecburen ihmal ettik ama bitti sayılır elhamdülillah,artık inşaallah Molladayız;en yakın zamanda yeni hatta yenilerini göreceksiniz inşaallah,yeter ki dualarınızı esirgemeyin.. :)

Rabbim yâr ve yardımcımız olsun,hayırlı niyetlerimizin karşılığını kat kat versin inşaallah.. ::)

çok güzel olmuş emeğine sağlık kardeşim Allah razı olsunn

ben 24 saat dua ediyorum. Kar taneleri gibi öyle bir video yağdır ki ya rabbi molla video sayfası 2 metre karla kaplansın.. çığ olsun taaa internetin göbeğine düşüversin diye :))

bu mübarek günlerde dualarımız kabul olur inşaallah

daha yolun coook başındayız yapılacak o kadar çok iş var ki.. ama biz yılda bir klibi bile bitiremiyoruz.. :'( :'( :'(

ben 24 saat dua ediyorum. Kar taneleri gibi öyle bir video yağdır ki ya rabbi molla video sayfası 2 metre karla kaplansın.. çığ olsun taaa internetin göbeğine düşüversin diye :))

daha yolun coook başındayız yapılacak o kadar çok iş var ki.. ama biz yılda bir klibi bile bitiremiyoruz.. :'( :'( :'(

Tekrar Rabbim Ramazan-ı şerif hürmetine dualarımızı kabul buyursun...

Beğendiğin için çok memnun oldum Tuba64,Allah c.c da senden razi ve memnun olsun kardeşim,gözlerine sağlık.. :)

ben 24 saat dua ediyorum. Kar taneleri gibi öyle bir video yağdır ki Ya Rabbi molla video sayfası 2 metre karla kaplansın.. çığ olsun taaa internetin göbeğine düşüversin diye :))

Tekrar Rabbim Ramazan-ı şerif hürmetine dualarımızı kabul buyursun...

:) Amiiin,o günleride hep birlikte göreceğiz inşaallah,Bismillah deyip başlayalım ozaman,Rabbim utandırmasın :)

amin

maşallah maşallah ne güzel bir çalışma olmuş tebrikler başarılarınıın devamı dileriz

Çok güzel olmuş emeğine sağlık ilahi sözleri ile resimler tam yerinde...

Çok teşekkür ederim arkadaşlar,güzel baktığınız için güzel görüyorsunuz hepiniz;gözlerinize sağlık sizinde.. :)

Mollaya Özel

MollaCami.Com