Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Karadeniz'in En Büyük Şehri: Samsun

Çok güzel çok tanıtıcı bir paylaşım olmuş.Bukadar güzel olduğunu bilmiyordum :o Emeği geçenlere teşekkürler..

Rica ederim arkadaşlar;Gözyaşı kardeşim katılımın için ayrıca teşekkürler,seninde emeğine sağlık..

Çok güzel çok tanıtıcı bir paylaşım olmuş.Bukadar güzel olduğunu bilmiyordum :o Emeği geçenlere teşekkürler..

Sağolasın kardeşim,rica ederim gözlerinize sağlık..

Çok güzel bir şehir.İnsanları da çok cana yakın. Ben bir ramazan ayında gitmiştim.sadece ramazanlar da yapılıp çarşıda pazarda heryerde satılan bir şey var yumurta gibiydi sanki ismi Atommuydu tam hatırlamıyorum.O konuda biilgilendirirseniz memnun oluruz ;)

Çok güzel bir şehir.İnsanları da çok cana yakın. Ben bir ramazan ayında gitmiştim.sadece ramazanlar da yapılıp çarşıda pazarda heryerde satılan bir şey var yumurta gibiydi sanki ismi Atommuydu tam hatırlamıyorum.O konuda biilgilendirirseniz memnun oluruz ;)

ewet ismi atom ama ist de farkli bi ismi var onu tam olarak hatirliyamadim. Benim cocuklugum samsunda gecti o zaman sokakta simit satanlar gibi atom satanlarda olurdu demek hala varlar. Ama sadece ramazani serifte degil herzaman satiliyodu
bu guzel goruntuler icin tesekkurler

Rica ederim arkadaşlar..Konu hakkımda bilgim yoktu,Derya kardeşim cevabın için ayrıca teşekkürler..

Rica ederim arkadaşlar..Konu hakkımda bilgim yoktu,Derya kardeşim cevabın için ayrıca teşekkürler..

rica ederim kardesim

bu resimleri yeni gördüm harika kareler gerçekten:D
emeği geçen arkadaşlara teşekkürler..
özellikle sahil resimlerine bayıldım :) :)
bende çok çekiyorum sahili ama bu kadar güzel değil benim fotolar :(

Benim yayınladığım fotolar bu karelerin yabnında bir hiç gerçi onlar acele mahsülleriydi ama na neyse.. :)
Kimin memleketi bee simitle pidesi olsa da da yesek ;)
Teşekkürler resimler için her daim bekleriz ;)

hmm... ara sıra samsundan bıktığım oluyodu ama resimlerde bakınca ne güsel bi yerde yaşıyomuşum meğer diye düşündüm... ::) resimler için teşekkürler... ;)

Rica ederim arkadaşlar..

İnşaallah bu güzel şehire gitmek ve görmek bizlerede nasip olur..

İnşaallah bu güzel şehire gitmek ve görmek bizlerede nasip olur..

Eline emeğine sağlık kardeşim...

Benim yayınladığım fotolar bu karelerin yabnında bir hiç gerçi onlar acele mahsülleriydi ama na neyse.. :)
Kimin memleketi bee simitle pidesi olsa da da yesek ;)
Teşekkürler resimler için her daim bekleriz ;)

sizin yayınladıklarınız nerdeler talebecikk kardeşim? ;) :)

simitle pide evet harika olur..
ama atom var bide demi atlamamak gerek ;D

Gezi Rehberi

MollaCami.Com