Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kuzucuklar :))

Aman Allahım ne tatlı şeyler bunlar :D

ellerine sağlık kardeşim çok şirinler :D

nasıl da hiçbirşeyden habersiz oynuyolar
eline emeğine sağlık kardeşim..

:)çok şirinler emeğinize sağlık kucağıma alıp sevesim geldi :)

gurbanım Allahım nasıl güzel yaratmış.....
yukarda annesinin üstüne çıkmış ya resim çekineceğim diye ;D ;D ;D ;D
bayıldım ona...

güzel kardeşim benim...hep güzel şeyler sunuyorsun bize...
Rabbim de seni güzelliklerden ayırmasın... ;)

Çok şekerler.Ben hiç yakından kara koyun görmedim.Bir tanesinin de gözü ne güzelde parlıyodu.Ellerinize sağlık!

Oy oy oy nasıl da şirinler yaw, hihehe kurban bayramına da az kaldı iyi beslenin de büyüyün S.b.d. bi güzel sizi pişirip yesin ;D ;D ;D

Şirin paylaşım için teşekkürler S.b.d........ :)
Afiyet olsun... ;D ;D

;D ;D ;D ;D

cok sevimliler emeginize saglik..

Evet çok tatlılar,sağolun arkadaşlar..:)

Neyzen.lal kardeşim,amin,Allah c.c razı olsun..Güzel olan güzeli hakeder,oyüzden güzel insanları güzelliklerle buluşturmak gerekir..Buna vesile olabiliyorsak ne mutlu..::)

Firdevs27,Allah c.c iyiliğini versin,yine güldürdün beni..Kurban bayramına az kaldı evet de ben kuzu eti yiyemem,sana hediye ediyorum,kuzucuklardan hangisini beğendiysen alabilirsin,afiyet olsun can kardeşim,benim için de ye.. :)

güzellerdi...çobanlığımızda çoksevdik kerataları... :) :) :)

Firdevs27,Allah c.c iyiliğini versin,yine güldürdün beni..Kurban bayramına az kaldı evet de ben kuzu eti yiyemem,sana hediye ediyorum,kuzucuklardan hangisini beğendiysen alabilirsin,afiyet olsun can kardeşim,benim için de ye.. :)

Şey... ::) Ben almasam daha iyi olur sanırım ;D, gözüm görmeyeydi bi güzel yerdim ama geçmez ki boğazımdan. ;D
Bak taze et işte ye yaw, sana kan lazım güçlenmen lazım çok şükür bana gerekmiyo gücüm kuvvatım yerinde bak ne kadar cömertim hiç yemeden sana bırakıyom bak bunu herkese yapmam, şifa olsun, lop lop et olsun kardeşime. ;D

;D ;D ;D ;D

cok sevimliler emeginize saglik..

Sadece resimde gördüğüm görebileceğim güzellik. :)

Gözlerinize sağlık arkadaşlar..:)

Şey... ::) Ben almasam daha iyi olur sanırım ;D, gözüm görmeyeydi bi güzel yerdim ama geçmez ki boğazımdan. ;D
Bak taze et işte ye yav, sana kan lazım güçlenmen lazım çok şükür bana gerekmiyo gücüm kuvvatım yerinde bak ne kadar cömertim hiç yemeden sana bırakıyom bak bunu herkese yapmam, şifa olsun, lop lop et olsun kardeşime. ;D

Amanda aman çok cömertmiş benim arkadaşım.. Sağolsun,varolsun ama tabi son zamanlarda görmedi beni,kana ihtiyacım kalmadı artık,sağlığım yerinde çok şükür.. Lop lop et de oldu,verdiğim kiloları fazlasıyla aldım..Bayramda yaklaşıyor,Allah c.c yardımcımız olsun..

Mollacami Foto Galerisi

MollaCami.Com