Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

şiirlerim..!

Güneş doğdu ufuktan,
şafak attı çoktan,
sen hala,Uyanmadın mı
Güneşe selam durmadın mı
Neler kaçırdın bir bilsen,
Tan yeri ağarırken
Semayı saran kızıllığı
İmsak vakti okunan ezan sesini
Neler kaçırdın bil bilsen
Sen hala uyanmadın mı
Secdeye daha durmadın mı
Neler kaçırdın bil bilsen
İbibiklerin ötüşünü
Sabahın bereketini
Neler kaçırdın bir bilsen
Sen hala uyanmadın mı...

Ne kadar inatcıyım değilmi ,siz bağenmediğiniz halde ben hala yazıyorum..

Ne kadar inatcıyım değilmi ,siz bağenmediğiniz halde ben hala yazıyorum..
Niçin bu kadar olumsuz düşünüyor sunuz kardeşim.Siz içinizden geçenleri başkaları beğensin diye yazmıyorsunuz değil mi ::) Yazılarınızı,şiirlerinizi biz olmasakta yazıyorsunuz.lütuf edip bizlerle de paylaşıyorsunuz teşekkür ediyoruz ;) devamını elbette bekliyoruz

Güneş doğdu ufuktan,
Şafak attı çoktan,
Sen hala uyanmadın mı?
Güneşe selam durmadın mı?

Neler kaçırdın birbilsen!
Tanyeri ağarırken,
Semayı saran kızıllığı,
İmsak vakti okunan ezan sesini,

Neler kaçırdın birbilsen
Sen hala uyanmadın mı?
Secdeye daha durmadın mı?
Neler kaçırdın birbilsen!

İbibiklerin ötüşünü,
Sabahın bereketini,
Neler kaçırdın bir bilsen
Sen hala uyanmadın mı?...

Düzeltme için teşekkürler ,necip sağol :)

bak bende alındım şimdi yazmıcam artık bende çok sağolun... :)

Bu cümleye kendiniz inanıyor musunuz :D

Açıkça söylemek gerekirse Molla'da yorumlarını en beğenerek okuduğum üyesiniz. Başta açık sözlülüğünüz olmak üzere; her zaman konulara farklı bir bakış açınız var.

Başta ben; takdir-e şayan Cepni(ce) yorumlarınızı merakla bekliyoruz. :)

Sn. Mine; alınganlık etmenize hiç gerek yok. Sarf edilen her eleştiri sizin daha iyi bir yazar ya da şair olmanız içindir. ;)

Bir yazar eleştiriliyorsa yazıları okunuyor demektir. Siz devam edin. :)

Başarılar...

Niçin bu kadar olumsuz düşünüyor sunuz kardeşim.
Üzerime çok gelindi, ondan olmasın..!

..Alınmak yada alınmamak ,işte bütün mesele bu..!
..çok iddalı değilim ,yazarlık yada şairilk konusunda..
..Sadece yazmaya devam ediyorum,
..Beğenilmesi tabiki iyi olduklarını gösterir..
Neden çok fazla eleştirildiğimi de anlamış değilim..

Niçin bu kadar olumsuz düşünüyor sunuz kardeşim.
Üzerime çok gelindi, ondan olmasın..!

:))

Bir alınganlık daha.
Olumsuz düşünmüyoruz sizde öyle bir izlenim oluştuysa bilin ki; sizin yazılarınızın düzelmesi içindir. :)

Şiirlerinizin ve yazılarınızın nasıl olduğunu defalarca konu açıp soran siz değil miydiniz ? ??? Şimdi kalkıp neden çok eleştiriliyorum demeniz; kendinizle çelişiyor. ::)

Yazarlık yolunda gidiyorsanız olumlu ya da olumsuz her eleştiriye açık olmalısınız. Yol uzun, yük ağır. :)

Ayrıca hoşnut kaldığımız konularınıza olumlu eleştiriler yapıyoruz. Sanırım siz her dakakika pohpohlanıp, övülmeyi istiyorsunuz. Amaç buysa kırılmayın ama şimdiden bırakın. ::)

Bizim eleştirilerimiz yazarlık yoluna çıkan bir yazar adayının hatalarının düzelmesini istememizdendir.

Emin olun sizden çok biz isteriz sizin fevkalade bir yazar olmanızı. :)

Üzerime çok gelindi diye düşünmeyin Mine74 kardeşim..Şiirlerinizi paylaşıp düşüncelerimizi istemişsiniz..Burdaki kardeşlerimizde,fikirlerini söylemiş..İnanın ki,tüm kardeşlerimiz sizin çok iyi bir yazar olmanızı canı gönülden isterler..Bakın bugün şairlerin sultanı Necip Fazıl gibi bir Üstad'a bile /tabi amaçları yolları belli olmayan insanlar/ neler diyorlar,kendisiyle hiçbir konuda kıyas edilmeyecek insanla kıyas ediyorlar..Ki Necip Fazıl,büyük Üstad.. ;) Siz daha yolun çook başındasınız,herkes fikrini söyleyecek elbet..Ama hiçbirşey size yazmayı bıraktırmasın..Belkide geleceğin çok sevilen en beğenilen yazarı siz olacaksınız :) Bunları düşünün..Burdaki kardeşlerimizin fikirlerini önemseyin,dikkate alın ve yazmaya devam edin..Herkes sizin iyiliğiniz için bişeler diyordur,size yardımcı olmak için söylüyordur fikirlerini..Kimse sizin üstünüze gelmek yada bu işi bıraktıracak kadar soğumanızı asla istemez.. ;) Yolunuz açık olsun,başarılar diliyorum.. :)

..Emin olun sizden çok biz isteriz sizin fevkalade bir yazar olmanızı.

cumartesi gecesi bir şiir yazmıştım..
o şiir konu olmadı ,neymiş efendim daha önce yazdığım şiirler söz konusu olmuş,
..Ben öğrenmeye çalışıyorum,
Yazdıklarım bir öncekilerden daha iyi olmaya adayken ,niçin önceki konular masaya getirildi sormak lazım,
..hata aranacak sa elbet bulunur,hatasız yazmadığı ve çok çok iyi olmadığımı biliyorum,
..Yazmaya çalışıyorum bakarsın birgün daha iyi olurlar diye..!

..Yolunuz açık olsun,başarılar diliyorum..
..teşekkür ederim kardeşim sağolun..!

..Şiirlerinizin ve yazılarınızın nasıl olduğunu defalarca konu açıp soran siz değil miydiniz ? Şimdi kalkıp neden çok eleştiriliyorum demeniz; kendinizle çelişiyor.
...eleştirilmek istemiştim ,doğru ama şimdi eleştirilmek istemiyorum ..!
..
daha önce eleştirmek istendiği söyledim ,diye bu sürekli olsun demedim..!

Ben sizi sürekli eleştirmiş olsaydım, tepkiniz ne olurdu acaba?

Artık eleştiri istemiyorum,bunun içinde ayrı bir konu açayım isterseniz..!

Kendi siirleriniz

MollaCami.Com