Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Dogu da çocuk olmak sizce nasııl bişiy olmalı...

görev icabı doğuda dört yıl bulundum.Yolu olmayan köylere helikopterle gittik.Doğuda çocuk olmak tam olarak karelerdeki gibi

Doğu'da çocuk olmak,çok zor olsa gerek,uzaktan bakınca bizler çocuk olmadığımız halde böylesine etkileniyorsak,kimbilir onlar çocuk yaşında nasıl zorluklara katlanıyorlardır,hayatla nasıl mücadele ediyorlardır?.. :'( :'(
Çok duygulandım,çok zor tutuyorum kendimi ha aktı ha akacak gözümden yaş..Küçük bir kardeşim var 9 yaşında,yarın nasipse ilk işim ona göstermek olacak bu resimleri..Hatta herkes gösterse çocuklarına,kardeşlerine;küçük yaşlarda şükrü öğrenseler..
Çok teşekkürler Leyya ve Gözyaşı,Mevlam razı olsun..Rabbim,onların ve ailelerinin yâr ve yardımcısı olsun..Belki oralardaki çocuklar çoğu şeylerden uzak kalarak yetişecekler ama inşaallah Rablerinden uzak kalmazlar,O'nu c.c tanıyan seven,iman dolu yüreklerin ve nesillerin yetişmesi dileğimle.. :'(

bu konuda ne söylim ne diyim inanın hiç bilmyrm...terörist annelerinin söyleşilerini okuduktan sonra...en iyisi içimde kalsın demek istedklerim...
elbet bir gün herkes her şeyin hesabını verir...
katılımlarınız için tşkrlr....

Mollacami Foto Galerisi

MollaCami.Com