Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Resimdeki güzel kızı kim bulabilecek bakalım..

sabahın köründe sakın bakmayın bu resme.bir an bagıracaktım kendimi zor tuttum.
bende saf saf acaba çiçeklere ne tür bakınca güzel bir kız çıkıyo diye bakıyorum.
bir an onu görünce midem bulandı sanki...
çok kötüsün gülnisa tşkkrlr...

allah korusun aliştım artık ama böyle şakalara burda beklemiyodum >:(

Bende üç boyutlu resimmi diye baktım... böyle resimlerde bir türlü seçemiyorum zaten... derken tam sayfayı kapatırken o ne güzelliti ya Rab...nutkum tutuldu :D

Bu foruma ilk girdiğim zamanlarda bir oyun vardı dikkat gerekiyodu labirent gibi bişeydi sonunda çığlık atan bir kardeş vardı ;D işte o an ölücem zannettim her yerim titiredi çok korktum.Daha sonra ona benzer bir oyun vardı ne kadar huzurlu bir yol diye bakıyodum ondada aynı şeyle karşılaştım korktum ama ilk gibi değildi ;) şimdi ise valla tüyüm kıpırdamadı mollada herşeye alışılıyo zamanla dünya güzeli kardeşimize tebessümle baktımm ;D

Artı ben bir korkusuz mollacıyımmmmm :D :D :D

>:( arkadaş ben bugün size cevap vermiycem.bu gece uyurken şu korku ne kadar kötü bir kabus görmeme neden olursa ona göre cevap vereceğim.
şaka şaka.sizinki kadar iyi olmasa da.yalnız böyleşeyler ağır hakaret işitmenize neden olabilir.Dinimizde müminin mümine eza vermesine izin verilmemiştir.
ayrıca sanırım bu mumyalanmış bi ölü resmi.yani bilgisayar marifeti değil.tek kelimeyle iğrençti.

;D ;D ;Daklım bi gitti bi geldi ;D

bu tip $akalarda uyari olmasi gerekiyor ...benim oglumda buna benzer aniden cikan bir goruntu sayesinde hala gece ruyalarina girer..bir de kul hakki var..neyseki ses ciglik yoktu bu resimde

ben de iyice resmin içene bakıorum nerede diye birden çıkınca korktum ;D ;D

İlginç Resimler

MollaCami.Com