Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Çikolata Şelalesi

teşekkürler firdevs kardeşim :)

Rica ederim...
İlginize ben teşekkür ederim arkadaşlar...

:D ;) ;)hayatımda gördüğüm en lezzetli şelale :D

;)

ahh ahh bu şelalenin yanına bi gitsem :P ;D ;D ;D

ne kadar estetik görünüyor. izlemek dinlendirirdi :)

ne kadar estetik görünüyor. izlemek dinlendirirdi :)

:D
İzlemek yetmez tadına bak Janwes ama bakma izlemek dinlendirdiyse tadına bakınca bayılır mayılırsın heç seni kaldıramayız. ;D

Bende istiyorum bu şelaleden buraya doğru boru döşesek çok tutar mı acaba? :P
Çok teşekkürler kardeş. ;)

Bende istiyorum bu şelaleden buraya doğru boru döşesek çok tutar mı acaba? :P
Çok teşekkürler kardeş. ;)

Rica ederiz kardeşşşş ;D
Hmm...Denizli ile Antep arasında kaç kilometre vardır acep ::) Çok kilometre vardır sanırım ;D ;D eh pahalıya patlar ama sen yabancı değilsin agaya beleşşş ;D ;D

Rica ederiz kardeşşşş ;D
Hmm...Denizli ile Antep arasında kaç kilometre vardır acep ::) Çok kilometre vardır sanırım eh pahalıya patlar ama sen yabancı değilsin agaya beleşşş ;D ;D

Teşekkürler hemen başla döşemeye boruları. :)

Teşekkürler hemen başla döşemeye boruları. :)

Aaaaa nasıl unuttum beldediyenin yol çalışmaları var yollarımız kapalı tühhh ya neyse bi kaç asır sonra belki döşeriz nasipse ;D

Aaaaa nasıl unuttum beldediyenin yol çalışmaları var yollarımız kapalı tühhh ya neyse bi kaç asır sonra belki döşeriz nasipse ;D

Bak bak iş ciddiye binince nasıl da bahane bulmaya başladı.Ben karışmam yarından itibaren çalışmalara başla.Vaat ettin bir kere. ;)

Bak bak iş ciddiye binince nasıl da bahane bulmaya başladı.Ben karışmam yarından itibaren çalışmalara başla.Vaat ettin bir kere. ;)

Siyasetçiyim diye geçinen amcalarımıza uyuyoruz, vaatler verip onlar gibi yerine getirmiyoruz. :)
Şansına küs yollar kapalı 2999 yılından önce açılmazmış ;D

ayy ağzım sulandı yaa.yannda olabilseydim keşke ;D

Çok garißim yahu.Şu çikoLatayı ßir sevemiyorum da ona yanıyorum.Görünce sanki ßaşımda ßir ağırLık oLuyor ::) ::) ::)

TeşekkürLer Firdevs ;)

İlginç Resimler

MollaCami.Com