Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

o camı açmam

Diyarbakırda öğretmenin biri kimya dersinden sözlü yapıyormuş.öğrencinin birini kaldırmış ve sormuş:söyle bakalım oğlum içeriye bunaltıcı birşekilde sıcaklık bastırırsa ne yaparsın.öğrenci camı açarım hocam demiş.peki oğlum camdan içeriye giren havanın kütlesi nedir? diye sormuş.öğrenci bilmem hocam demiş.öğretmen otur oğlum sıfır demiş.

başka bir öğrenciyi kaldırmış:söyle bakalım oğlum içeriye bunaltıcı bir şekilde sıcaklık bastırırsa ne yaparsın? diye sormuş.öğrenci camı açarım hocam demiş.peki oğlum camdan içeriye giren havanın kütlesi nedir?diye sormuş.öğrenci bilmem hocam diye cevaplamış.öğretmen otur oğlum sıfır demiş.başka bir öğrenciyi kaldırmış.

söyle bakalım oğlum içeriye bunaltıcı bir şekilde sıcaklık bastırırsa ne yaparsın? diye sormuş.öğrenci:rahatlamak için gravatımı çıkartırım demiş.öğretmen peki daha çok sıcak olursa ne yaparsın?öğrenci:çeketimi çıkartırım hocam demiş.peki daha çok sıcak olursa ne yaparsın oğlum demiş.öğrenci:gömleğimi çıkartırım hocam demiş.hoca istediği cevabı alamamanın büyük bir kızgınlığı içinde öfkelenmiş ve bağırarak:

peki oğlum sıcaktan ve bunaltıdan patlayacak duruma gelsen ne yaparsın diye sormuş.öğrenci:valla hocam içeriye cehennem sıcaklığıda bastırsa ve siz ne yaparsanız yapın ben yinede o camı açmam demiş.

;) :D

paylaşım için teşekkürler ;) :D ;D

;D teşekkurler

:D :D

:D çok güzel ama başlıktan fıkranın sonu anlaşılıyor.başka bir başlık olsa daha komik olurdu zannedersem. :)

:D :D :D :D :D :D :D

paylaşım için teşekkürler kardeşim :D

ben tşk ederim..

:D çok güzel ama başlıktan fıkranın sonu anlaşılıyor.başka bir başlık olsa daha komik olurdu zannedersem. :)

ben tşk ederim..

Komik Yazılar

MollaCami.Com