Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

nasırdan kurtulmanın kolay yolu var

Nasırlarınız var ve ağrıları sizi yıpratıyor. Nasırlardan kurtulmanın kolay yolları var. İşte size bir öneri: Deriyi yumuşatmak için bir leğen alın ve içini sıcak suyla doldurun. Bir sabunla köpürtün ve 15 dakika boyunca ayaklarınızı bu suda tutun. Banyo lifi ile nasırlı bölgeyi ovun. Bu uygulamaları düzenli hale getirirseniz derinin kalınlığını ve nasırını kolayca kaldırabilirsiniz. Cilt normale dönene kadar bunu sık sık tekrarlayın. Her yıkandığınızda ya da duş aldığınızda ayaklarınızı sabunlu bez ile güzelce ovun

tavisyen için teşekkür ederiz aklımızda bulunsun eline sağlık..

çok sağolun

:o ilginç.. öğrendiğimiz iyi oldu teşekkurler ::)

asıl ben teşekkür ederim

tşk.. kardeşim üyeliğinizde hayırlı olsun :)
bende jiletlede kazındığını duymuştım denedim bayağa işe yarıyor ;)

denizce kardeş maşallah çalışmalarınız baya iyi. inşallah açacak olduğunuz aktar dükkanında bu şekilde başarılı olursunuz. vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkürler. ayrıca nasır için ufak bir hatırlatmada ben yapayım müsadenizle. bir adet domates ikiye bölünür ve akşam yatmadan önce nasırın üzerine bağlanır. sabaha kadar bekletilir. arkasından denizce kardeşimizin yapmış olduğu tarif uygulanırsa daha etkili sonuç alınır inşallah

sayın aktarcı sizler bizlere ayine oluyorsunuz. asıl ben teşekkür ediyorum muvaffakiyet allahtan

Teşekkürler kardeşim nasırın duası da varmış diye duymuştum ::)

Hastalıklar ve Tedavi yöntemleri

MollaCami.Com