Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

TAMAMEN IQ MESELESI

Adamin biri cayocagina girer ve kendisine bir cay soyler. cay servisi yapan bir robottur. Adama mukemmel hazirlanmis bir kokteyli cabucak servis yaparken sorar 'IQ'un kac?'Adam '150' diye cevaplar.. Robot adamin IQ seviyesine gore sohbete baslar, uzun uzun, quantum fizigi,kuresel isinma, biyoteknoloji, ekonomi, insanligin yaradilisi gelisimi uzerine konusur..

Adam robotun bilgisinden etkilenerek kendi kendine 'Bu gercekten inanilmaz' diye dusunur ve robotu denemeye karar verir. cayocagindan kalkar, tekrar kapidan girer cayocagina gelir ve yeni bir cay soyler. Robot tekrar sorar:'IQ' un Kac?' Adam '100 civari' diye cevaplar. Robot bu kez uzun uzun sohbete baslar ama bu kez futbol, borsa, arabalar, , hakkinda sohbet acar.

Cok etkilenen adam robotu bir kez daha test etmeye karar verir ve tekrar kalkar. Yeni bir musteri gibi cayocagina yaklasir bir cay daha soyler. Robot cabucak servis yaparken sorar: 'IQ' un kac?'.Adam, imm, sanirim 50 civari' der.Bunun uzerine robot, adama son derece yavas bir bicimde anlayacak sekilde slogan atmaya baslar: mollacami bizim mollacami bizim :D

çok güzeldi emeklerinize sağlık ;)

TEŞEKKÜLER. GÖZÜNÜZE SAĞLIK

çok güzeldi gerçekten yaa.. :D

eline sağlık teşekkürler...

beğenmenize sevindim şifa kardeşim. gözlerinize sağlık

çok güzeldi gerçekten yaa.. :D

eline sağlık teşekkürler...

beğenmenize sevindim zeynep88 kardeşim. gözlerinize sağlık

kardeş kusura bakma

sıtemızde fıkra bıle olsa sıyaset ıceren yazılardan uzak durmamız molla aılesı ıcın daha verımlı olacaktır ;)

sürç-ü lisan ettiysem affola aktarcı kardeş :'(

estağfirullah. ancak siyasilik içeren bir fıkra değil kanaatimce. öyle bir kanaatim olsaydı zaten asla yazmazdım bu fıkrayı. çünkü bırakın sitemizde dışarıda bile hiç bir zaman siyaset konuşmayı sevmem. ancak yine deöyle bir izlenim varsa forum yönetimimizden bu fıkranın acilen kaldırılmasını rica ediyorum. eğer öyle bir izlenim oluştuysa hakkınızı helal edin

eğer öyle bir izlenim oluştuysa hakkınızı helal edin
kardeşim nıyetım sızı asla yargılamak degıl hakkım yok ama helal olsun :-[
o zaman yönetıcılerımız uygun olanına bakarlar bız oluruna bırakalım olur mu ,
asıl siz hakkınızı helal edın ... :-[

estağfirullah. eğer hatamız olursa uyarırsanız memnun olurum.

güzel olmus Allah razi olsun.

güzel olmus Allah razi olsun.
şimdiki hali çok daha guzel olmus HZ ALLAH razı olsun talıb abı sagolun ;)

sızde sagolun aktarcı kardeş . ;)

şimdiki hali çok daha guzel olmus HZ ALLAH razı olsun talıb abı sagolun
siz de saolun zambak kardeşim. hakkınızı helal edin

şimdiki hali çok daha guzel olmus HZ ALLAH razı olsun talıb abı sagolun
siz de saolun zambak kardeşim. hakkınızı helal edin
;) helal olsun kardeşım anlayısıız ıcın teşekkurler ;)

Fıkralar

MollaCami.Com