Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bir Kadın Mutfağa Girmiş

Bir Kadın Mutfağa Girmiş Ama birşeyi düşünememiş Neden ..?

neden?

??? ??? ???

:D :D "tefal" sen her şeyi düşünürsün. ;D

evet doğru çünkü tefal herşeyi düşünüyomuş ;D ;D

Maden o kadar düşünceli,yemekleride kendi yapıversin.Hanımlar gün boyu ne pişirsem diye düşünmesin ;)

Maden o kadar düşünceli,yemekleride kendi yapıversin.Hanımlar gün boyu ne pişirsem diye düşünmesin ;)

O sadece düşünme işemini yapıyormuş, gerisini siz yapıyorsunuz.. :D

mutfak sadece bayanlara mahsustur diye bi kural mı varda?

Katılıyorum sana myangel kardeşim mutfak sadece kadına mahsustur diye bir kural yoktur olamazda.
Asla bende kabul etmiyorum.
hayat müşterektir denen sözü boşuna söylememişler mutfağa gerekirse erkeklerde girecek
mecburi değil zorunlu ...
Değil mi???

Firdevs27 kardeşim mecbur demek zaten zorunlu demektir!Evet hayat müşterektir,ortaktır .Kişilere göre,eşlerin anlayışlarına göre değişir.Farukaktaş kardeşimde elbetteki bir zorunluluk yükleyemez zaten bunu istemez!!!Benim gönderdiğim renkli yoruma renk katsın diye yazmıştır .İsterseniz bu konuyu sürdürmeyelim,tartışmayalım.Bilmecenin keyfini sürelim ;)

Şehirden şehire koşarım, köyden köye giderim fakat hiç hareket etmem ::) ???

:) :) :) "O sadece düşünme işemini yapıyormuş, gerisini siz yapıyorsunuz.. " cümlesinde "siz" kelimesi sadece bayanları mı kapsar? Üstelik "BULUT" kardeşimin "bayan" olduğu nerde yazıyor? Yani ben bilmiyorum. "BULUT" un bayan olduğunu düşünerek bu cevabı vermedim, sadece "BULUT" kardeşim için verilmiş olan bir cevap da değil.

Düşüncelerinizi birazcık geniş tutmalısınız. Birkaç defa düşünüp daha sonra yanıt yazmalısınız değerli arkadaşlar.

Zeka Mantık Soruları

MollaCami.Com