Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ayin fikrasi

AYIN FIKRASI

ARALIK AYI : 2050 31. Aralık

AVRUPA BİRLİĞİ & TÜRKİYE FIKRASI

Yıl 2050 AB Komisyonu Başkanı odasında otururken, yardımcısı içeriye heyecanla girer:

--Efendim, Türkiye tüm isteklerimizi yerine getirdi. Onları AB'ye alacakmıyız?

--AB Başkanı: Yok, canım, henüz olmaz. Git duyur, Tüm Türkiye İngilizce konuşacak, Türkçeyi yasaklıyorum.
--Efendim, Onu 5 sene önce yaptılar. Hatırlamıyormusunuz?

--O zaman söyle Kıbrıs'ı versinler..
--Efendim,onu da 40 sene önce verdiler zaten..

--O zaman söyle Güneydoğu'ya özerklik versinler.
--Aman efendim,Türkiyede Güneydoğu mu kaldı 2020'de bağımsız devlet oldu ya orası zaten..

--O zaman söyle (sözde) Ermeni soykırımını tanısınlar.
--Efendim, sadece Ermeni değil,
Pontus,Yunan,Bulgar,Rus,Ukrayna,Moldova soykırımını bile tanıdılar.Hatta Çanakkale savaşından dolayı İngiliz,Avustralya,Yeni Zelanda soykırımını bile tanıdılar ya.. Nasıl unuttunuz.

--Hmmm, O zaman söyle kokoreç yasaklansın.
-Aman efendim,onu yemeyi 2007'de bıraktılar..

-- İsa aşkına, ya ne bileyim? Kınayı yasaklayın, yakamasınlar.
--Oooo, Beyefendi. Onu da çoktan bıraktılar

--AB Başkanı düşünüp taşınır ve;
-EEEE....
DAĞITIN O ZAMAN AVRUPA BİRLİĞİNİ.....Gülen))))

:D :D şimdiye kadar dağıtmalılardı :P :D

Umarım 2050 de bu yazılanlar olmaz ::) gerçi gidişat pek hayırlı değil ya neyse!
Teşekkürler..!

Ben kokoreçin tadını ble bilmem hiç yemedim,yememde.
Kınada yakmam elime hani sırf ab ye girmek için ;D
dağıtmasalar ben dağıtırım ab yi ona göre ;D ;D

Not:kokoreç hakketende yemem...Kimbilir nasıl yapıyorlar.Ama kokusu güzel ya :)

Ben kokoreçin tadını ble bilmem hiç yemedim,yememde.

ya kusura bakmayın ama ben şahsen kokoreç'i bayılırım. tadı süper. kendimi bildim bileli yerim. ailemde keza aynı. bazen bacanaklarım ve çocuklarıyla kokoreç ziyafeti dahi yaparız. kokoreç yemede iyişallah dinen ve sağlık açısından sakıncası yoktur.

Kokoreçin yapıldığı yere bağlı mesela bizim burda gayet güvenilir yerler var ::)

Kokoreçin yapıldığı yere bağlı mesela bizim burda gayet güvenilir yerler var ::)

doğrudur, Ankara'nın Atatürk orman çiftliğinin üstünde kokoreç resterantları var. ben ne zaman Ankaraya gitsem muhakkak oraya uğrarım. Üstelik Ankara'nın (kokoreç seven) bütün zenginleri oraya tercih ettiklerini biliyorum. Oradaki kokoreççiler her halde hijyene önem verdiklerni düşünüyorum.

irşey söyliyeyim mi her zengin temizliğe kadar önem vermez bunu ben gözlerimle gördüm yani :) Ama insan zaten anlar orası temiz mi değil mi diye ;) Ümraniye'de var mesela bir yer muhteşem oraya da zenginler geliyor ve temizliklerinden eminim 8)

:D :D şimdiye kadar dağıtmalılardı :P :D

Fıkralar

MollaCami.Com