Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Yılın Fotoğrafları seçilmişler..

bu seneninmidir belli değil :)

Mustafa Pekcan Özel Ödülü'nü Suphi Kaya'nın "Kurtarılan Miras" adlı fotoğrafı kazandı

Serbest muhabir Aykut Fırat'ın "Çöpte Uyku" adlı fotoğrafı JTI özel ödülüne layık görüldü

"Yılın Spor Fotoğrafı" dalında AA'dan Tolga Adanalı'nın "Kafa Topuna Yanlış Zamanlama" adlı fotoğrafı övgüye değer bulundu

"Yılın Çevre fotoğrafı" dalında DHA'dan Göksel Yapar'ın "Yetişin Komşular" adlı fotoğrafı ödüle layık görüldü

DHA Ankara bürosundan Ümit Kozan'ın "Ak güvercinin Karaoğlan'a Vedası" adlı fotoğrafı JTI özel ödülüne layık görüldü

"Yılın Siyaset fotoğrafı" ödülünü Takvim Gazetesi'nden Alper Yurtsever'in çektiği Milli Eğitim Bakanı Çelik'in çoraplarını konu alan "Kartvizit Çorap" adlı fotoğrafı aldı.

" Yılın spor fotoğrafı" ödülünü Erhan Güven'in çektiği "Kanım Yerde Kalmayacak" adlı fotoğrafı aldı .

"Yılın foto ropörtajı" ödülünü Zaman Gazetesi'nden Kürşat Bayhan'ın Lübnan'da çektiği "Ağlayan Şehir Beyrut" adlı
seri fotoğrafları aldı.Bayhan bu fotoğraflarla "Yılın basın fotoğrafı ödülünün de sahibi oldu.

"Yılın foto ropörtajı" ödülünü Zaman Gazetesi'nden Kürşat Bayhan'ın
Lübnan'da çektiği "Ağlayan Şehir Beyrut" adlı seri fotoğrafları aldı.
Bayhan bu fotoğraflarla "Yılın basın fotoğrafı ödülünün de sahibi oldu.

"Yılın foto ropörtajı" ödülünü Zaman Gazetesi'nden
Kürşat Bayhan'ın Lübnan'da çektiği "Ağlayan Şehir Beyrut" adlı seri fotoğrafları aldı.
Bayhan bu fotoğraflarla "Yılın basın fotoğrafı ödülünün de sahibi oldu

Serbest Fotoğraf dalında Star Gazetesi'nden Arif Akdoğan'ın
"Tören öncesi Eller" adlı fotoğrafı övgüye değer bulundu

Serbest Fotoğraf dalında Star AA'dan Volkan Furuncu'nun "Öcü" adlı fotoğrafı övgüye değer bulundu

Çevre Fotoğrafı dalında Selahattin Sönmez'in "Martının Yaşam Çığlığı" adlı fotoğrafı övgüye değer bulundu

Siyaset Fotoğrafı dalında Star Gazetesi'nden Arif Akdoğan'ın
"Siyasetçinin En Zor Anı" adlı fotoğrafı övgüye değer bulundu

Haber Fotoğrafı dalında İbrahim Usta'nın "Kuş Gribi" adlı fotoğrafı övgüye değer bulundu

teşekkürler...emeğine sağlık..

teşekkürler...emeğine sağlık..

bende teşekkür ederim..

Eline sağlık sayın Hak yolcusu...

"Kurtarılan Miras" Bu resmi daha önce bir kültür\sanat dergisinde görmüştüm,
o güzelim el yazması eserleri yerlerde görünce içim sızlamıştı.Tek teselli ise fedakar ve kıymetbilir tecrübeli ellerde olması...

Bütün resimler için teşekkürler...

evet kardeşim benimde o ilk resim dikkatimi çekti
ve hem sevindim hemde üzüldüm
ALLAH celle celaluhu mubareklerden razı olsun
onca emekle o mirasa sahip çıkmaya çalışıyorlar
az emek verilmiyor baksanıza nasılda çalışıyorlar..
RABBİM emeklerini zai etmesin..

Amin amin amin. Rabbim onları ecr-i azim ile ödüllendirsin inşaallah

Amin amin amin. Rabbim onları ecr-i azim ile ödüllendirsin inşaallah

aminn inşallah kardeşim gözlerinize sağlık..

Paylaşımınız için Teşekkürler...
Allah Razı olsun...

"kurtarilan miras" ve "aglayan sehir beyrut" basligi altindaki foto'lar aralarinda belkide en anlamli olanlari..paylasim icin tesekkürler...

çok güzel paylaşımlar ,tşekkürler

İDEAL GENÇLİK ,_VERD_ ,çagrı27 teşekkür ederim
ellerinize gözlerinize sağlık..

ellerinize ve yüreğinize sağlık hak yolcusu kardeşim :) takdire şayan çalışmanızdan dolayı binlerce teşekkürler :)Allah razı olsun :)

ellerinize ve yüreğinize sağlık hak yolcusu kardeşim :) takdire şayan çalışmanızdan dolayı binlerce teşekkürler :)Allah razı olsun :)

bende sizlere çok teşekkür ederim

faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana..

mpower14 teşekkür ederim
gözlerinize sağlık..MEVLAM razı olsun..

Tesekkürler

İlginç Resimler

MollaCami.Com