Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

rapidshare de dosya indirme yeni sistemin devri başladı...

arkadaşlar rapidshare dosya indirmek için yeni bir yöntem uyğulamaya getirdi..
bilindiği üzere harflerin üzerinde kedi ve köpek çıkmaya başlamıştı..

rapidshare bu hayvanları kullanıma açtı.
artık bütün harfleri değilde sadece işaretli yerdeki görünen hayvanın olduğu rakam ve yazıları şifre olarak gireceğiz..
mesela yukardaki resimde bir kedi resimi bulunmakta bu kedinin olduğu harf ve rakamlar şifrelerdir..

kedi mi yoksa köpek mi diye tereddüt edilmeler için..

duruş, kuyruk ve baş gibi kriterler dikkate alınabilir...

:)

teşekkür ederiz deliprof kardeşim..

rica ederim faydalı olduysam ne mutlu bana..

ben dil öğrenmek için proğram indirmeye çalıştım ,uğraştım ama olmadı,bi detaylı tarif alsak prof,sağolasın şimdiden

ben dil öğrenmek için proğram indirmeye çalıştım ,uğraştım ama olmadı,bi detaylı tarif alsak prof,sağolasın şimdiden

rapidshare hakkında detaylı bilgi için prof kardeş yardımcı olacaktır ancak dil öğrenmek için mollamızdan faydalanabilirsiniz kardeşim ;)

bahsettiğim proğram zaten sizin yazdığınız,

görüntü yok ,indirmeden sonra,

tüm diller birliktemi iniyor?

tüm diller birliktemi iniyor?

evet hepsinin birlikte inmesi gerekiyor kardeşim.

kardeş bütün part ları indirip öyle çıkartacaksın zip dosyasından
ikinci bir sorunun ise rapidshare den ikinci dosya indirmen için IP tanıma sisteminden dolayı senin bir süre beklemeni isteyecektir.. bundan kurtulmak için de modemi kapatıp sonra tekrar açmaktır..(30-60 sn. beklemeni tavsiye ederim bazen kapatıp açmak statik elektrikten dolayı IP yi değiştirmiyor)..

başka bir problem varsa yardımcı olmaya çalışayım..

:)

teşekkür ederiz deliprof kardeşim..

rica ederim faydalı olduysam ne mutlu bana..

ya benim takıldığım problemde burasıydı. şimdi anlamış oldum. eline yüreğine sağlık.

sizinde okuyan gözlerinize sağlık..

Teşekkür ederim prof kardeşim o kadar makbule geçti ki anlattıkların en sıkıntılı anımda denizin de sayesin de tabi faydalandım. İyi ki varsınız!

rica ederim kardeşim..

teşekkür ederiz sayın prof kardeşim bilgilendirdiğiniz için..

rica ederim kardeşim..

PC Ipuclari

MollaCami.Com