Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

PskİyaTri DanıŞma HaTTı

__Takıntı ve saplantınız varsa devamlı 1'e basınız.

__Kendinizi başkalarına bağlı hissediyorsanız birine 2'ye basmasını söyleyiniz.

__ Birden fazla kişilikliyseniz 3,4,5 ve 6 'ya basınız.

__İntiharı düşünüyorsanız telefon kablosundan uzak durunuz.

__ Paranoyaksanız, kapı ve pencereleri kapatınız.

__Hezeyanlı paranoyaksanız kim olduğunuzu biliyoruz ne istediğinizide.Biz yerinizi tespit edene kadar hatta kalın.

__Şizofrenseniz dikkatle dinleyin.Hafif bir ses kaç numaraya basmanız gerektiğini fısıldayacaktır.

__Manik depresifseniz hangi numaraya bastığınız fark etmez,kimse cevap vermeyecektir.

Manik depresifseniz hangi numaraya bastığınız fark etmez,kimse cevap vermeyecektir
ya bu 2 ye basarsa :)

janwes kardeşim konuyu eğlence -gülme amaçlı yazdığınızın farkındayım,alınmamanızı temenni ederek şunu söylemek istiyorum,

şizofreni,manik-depresif ve paronoya çok ciddi rahatsızlıklar ve bu hastalıklar üstünden gülmece yapılamayacak kadar çok insanı ve aileyi etkiliyor, ve insanın da o hastaya sahip ailelerinde yaşam şartlarını kökünden değiştiriyor ve temel-dursun,adamın biri fıkralarına benzemiyor,okuyan hasta ve yakınlarını ciddi olarak üzüp rencide ediyor,

sadece belirtmek istedim teşekkür ederim

RABBİM yardmcıları olsun inş. emeğinize sğlık kardeşim

HEPSİNDEN RABBİM KORUSUN AKLİ MELİKELERİM YERİNDE ÇOK ŞÜKÜR ;)

janwes kardeşim konuyu eğlence -gülme amaçlı yazdığınızın farkındayım,alınmamanızı temenni ederek şunu söylemek istiyorum,

şizofreni,manik-depresif ve paronoya çok ciddi rahatsızlıklar ve bu hastalıklar üstünden gülmece yapılamayacak kadar çok insanı ve aileyi etkiliyor, ve insanın da o hastaya sahip ailelerinde yaşam şartlarını kökünden değiştiriyor ve temel-dursun,adamın biri fıkralarına benzemiyor,okuyan hasta ve yakınlarını ciddi olarak üzüp rencide ediyor,

sadece belirtmek istedim teşekkür ederim

evet haklısnız ya Allah kimsenin başına vermesin gerçekten çok zor..

tabiki rencide etmek için yazılmamıştır. niyetimi de anladığınızı umarım.
genede teşekkürler.

CEPNİ KARDEŞ KONUYU YİNE NERELERE ÇEKMİŞ

sizin yazınızdan sonra daha dikkat çekmiş bence

???

:o

:-X

Komik Yazılar

MollaCami.Com