Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Dünyada Sadece 10 Tane Olan Hayvan

kardeş çok oldum ama ne bunun adı,nerde yaşıyorlar,cinsleri ne bellimi?

Estağfurullah kardeşim;bu şekilde düşünmeyin,bildiklerimi paylaşmayı çok severim..Bu hayvan hakkında bilgiler buyrun;

Sfenks Kedisi'nin, 1966'da Kanada'da ortaya çıkarılan modern bir kedi türü olduğu öğrenildi. Kedinin 1971'de yarışmalara katılma hakkını kazanarak şampiyonluk statüsü elde ettiği ve kedi türünün devamının tehlikeye girdiği aktarıldı. Sfenks Kedisi'nin en enteresan özelliğinin tüysüzlük durumuna sebep olan dominant genin, aynı zamanda, hayvanın vücut yapısının da değişmesine yol açması olduğu ifade edilirken, ilk tüysüz kediyi doğuran ana kedinin ortalama büyüklükte ve tüm kedilerin yumuşak hatlarına sahip olmasına karşın, bugünkü Sfenks Kedisi'nin, istisnai uzunlukta ve gövde yapısının da sert köşeli hatlara sahip olduğu, bu açıdan, Sfenks Kedisi'nin Rex Kedi türlerini hatırlatmakta olduğu kaydedildi.

teşekkürler bilgi için..

Rica ederim..

kardeşim keşke gece gece bakmasaydım korktum ben bunlardan :-[
teşk.ler

kıyamet alameti gibi duruyorlar sanki!

kardeşim keşke gece gece bakmasaydım korktum ben bunlardan :-[
teşk.ler

bende biraz korktum :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

paylasim icin tesekkürler...

Rica ederim arkadaşlar..

teşekkürler kardeşim.Kimbilir daha bilmediğimiz nice hayvanlar var.daha önceleri yaşamış olanlar nasıllardı acep.Geçen gazete de okumuştum ayaklı yılan fosili bulmuşlar...

Rica ederim kardeşim..Haklısın kimbilir bilmediğimiz daha ne kadar canlı vardır..

gerçekten değişik ... ama asıl ilginci normal kediden doğmuş olmaları...

teşekkürler bilgi için..

Rica ederim kardeşim..

AY BUNLAR NE ??? ???KORKU FİLMİNDEN FIRLAMIŞ GİBİLER

İlginç Resimler

MollaCami.Com