Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Sen doğrusunu yap

İnsanlar çoğu kez makul değildir, mantıksız ve bencildirler. Onları yine de sevin.

İyilik yaparsanız insanlar sizi bencillikle, gizli amaçlara sahip olmakla suçlayabilir. Yine de iyilik yapın!

Başarılıysanız, sahte arkadaşlar ve gerçek düşmanlar edinebilirsiniz. Yine de başarılı olun!

Bugün yaptığınız iyilik yarın unutulacaktır. Siz yine de iyilik yapın!

Dürüstlük ve açık sözlülük sizi kırılgan yapabilir. Yine de siz dürüst ve açık sözlü olun.

En büyükler, "büyük düşünen kadın ve erkekler", en küçükler "küçük düşünen kadın ve erkekler" tarafından alaşağı edilebilirler. Yine de siz büyük düşünün!

İnsanlar güçsüz insanları tercih eder, ama yalnız güçlüleri izlerler. Siz yine de gerektiğinde birkaç güçsüz adına savaşın.

İnşa etmeye yıllarınızı verdiğiniz bir şey bir gecede yıkılabilir. Yine de inşa edin!

Yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım ettiğinizde, onların saldırısına maruz kalabilirsiniz. Siz yine de yardım edin!

Dünyayı daha iyi bir yer yapmak için elinizden geleni yaptığınızda, tekmeyi yiyebilirsiniz. Siz yine de dünya için elinizden geleni yapın!

Güzel nasihatler umut kardeş teşekkürler

İyilik yap,denize at,balık bilmezse Halik bilir.Buda ona benzemiş.Paylaşım için teşekkürler

emeğine sağlık

emeğine sağlık

Meşhur bir golfçü birincilikle bitirdiği turnuvada kazandığı çeki cebine koyar, otoparkta arabasına binerken yanına bir kadın yaklaşır. "Lütfen bayım yardım edin bebeğim hastanede ve onun iyileşmesi için paraya ihtiyacım var. Biraz para verebilir misiniz? der. Adam cebinden çek karnesini çıkararak yüklü bir miktar yazar. Sanırım bu yeterli olur der. Kadın teşekkür ederek gözden kaybolur. Tam bu sırada bir arkadaşıyla selamlaşırlar. Arkadaşı"o kadın senden para mı istedi." diye sorar. "Evet hasta bir bebeği varmış" der. Sevgili dostum bu kadın park yerinde herkesten para sızdırmaya çalışır vermeseydin daha iyi olurdu derken, Adam önce biraz düşünür sonra "Yani ortada hasta bir bebek yok öyle mi?" "Evet yok" der arkadaşı. "Dostum öyle rahatladım ki, bu gün duyduğum en güzel haber. "diye yanıtlar golfçü.

güzeL nasihatLer..ve okuyunca ßu geLdi aklıma...göndermek istedim..emeğinize sağLık...''iyi'' yönLerden ßakmak umuduyLa... ;)

Rab'bim sizlerden de razı olsun.

Efsun kardeşim paylaşımın için teşekkür ediyorum, çok güzeldi. :)

ilginiz için ben teşekkür ederim :)

Eee ne yapıyoruz? En doğrusunu yapıyoruz elbette :D

Bu güzel paylaşım neden gözümden kaçmış ki ::) Teşekkürler Yağmur kardeşim :)

İlginiz için ben teşekkür ederim kardelen kardeşim, sayenizde ben de yeniden okudum paylaşımımı :D

İyilik yap,denize at,balık bilmezse Halik bilir.Buda ona benzemiş.Paylaşım için teşekkürler

Kişisel Gelişim

MollaCami.Com