Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Selamun aleykum kardeşlerim

Allahın selamı bereketi üzerinize olsun kardeşlerim
Sizden bir ricam var Mustafa Cilasun'nun kaleminden bölümü açarsanız şiirler bölümüne
kendisin her gün paylaştığı çeşitli şiirlerini paylaşmak istiyor.
ismi üzerinde araştırma yaparsanız bir çok platforumda paylaşmıştır
hayırlısı olsun kısmet nasip inş
saygılarımla
muhteber:assalam:

maşallah ne misafirpervermişsiniz böyle siz bi Allahın seelamını dahi almamışsınız :sweat:
olur yada olmaz sorun değil misafir olmuşuz kapınızı çalmışız değilmi .insan bir der kardeşim hoş geldin nasılsın yook nerdee..
ben bir forumda görevliyim gelen üyemin başımızın üstünde yeri vardır edeb sınırı çignemedikçe ilgileniriz.gelen ayrılmıyor biiznillah .. neyse selamımı kendim alırım
:as:
selamların en güzeli rabbimize ve ümmeti muhammede olsun

Ve aleyküm selam kardeşim

Aramıza hoşgeldiniz, Mesajınız yönetimi ilgilendirdiğinden yazılmamış. bizim de gözümüzden kaçmış. özür dileriz.

Mustafa Cilasun

ihyaforum.com/mustafa-cilasun/

şeklinde bir kategori oluşturuldu oradan paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz kardeşim

estg kardeşlerim misafir nimettir bizler mümin kardeşiz birbirimizi desteklemek ve uyarmak hepimize farzdır cünki subhanehu Allah bize iyiliği emretmiştir.Mustafa Cilasun üstadımız abimiz sitemizin çok sevilen abisi üstadıdır.siirleriyle tanıdım .Sizin siteye tevafuk bilgi için bakmıştım.Güzel şiirlerinin burada paylaşmasını rica ettim kırmadı sağolsun,yanlız bölümün adını ''Mustafa Cilasun'nun Kaleminden ''şeklinde düzeltilirse kendisine güzel bir supriz hediye olacağını düşünüyorum..size zahmet olacak
yaa demekki sabır miskin miskin oturup boyun büküp beklemek değilmiş ömer radıyallahu buyurduğu gibi sabır mücadele etmektir.peşini bırakmadım :;-D:
birde zaman en iyi ilaçtır demek yanlış bana göre işi zamana teslim etmektir buda şirktir şöyle diyeceğiz Hak
''Mevla görelim neyler
Neylerse böyle güzel eyler''…bakın mevlam güzel eyledi Mustafa Cilasun forumunuza hayırlar getirecek biiznillah
sizlere hayırlı bereketli forumlar arkadaşlar
Allah daima razı çok razı olsun hepinizden

Ve aleykum selam, hoşgeldiniz kardeşim.

kriter olarak google arama ve şairin şiirlerine daha hızlı ulaşabilir şekilde ayarladık.. Alt açıklama olarak "Mustafa Cilasun'nun Kaleminden" şeklinde bir düzenleme yaptık..

Paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz kardeşim

kayıt olamamış görememiş ilgileniyorum kayıt ol linkini vereceğim şimdi kendisine
teşekür ederim sağolun

Paylaşımlarda farklı bir site linkleri verilmezse memnun oluruz.

Paylaşımlarda farklı bir site linkleri verilmezse memnun oluruz.

olurmu öyle şey ben link vermedim site isimde vermedim.verdimmi dalgınlıkla bilmiyorum..

olurmu öyle şey ben link vermedim site isimde vermedim.verdimmi dalgınlıkla bilmiyorum..

yok estgf. kardeşim. verdiğiniz için yazmadım. bir kaç şiir paylaşımı içinde böyle bir durum oldu.

Aleykum Selam Hos Geldiniz

Tanışma Platformu

MollaCami.Com