Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

dualarınıza ihtiyacım var.Allah rızası için.

S.A ismim serdar ticaretle uğraşıyorum...33 yaşındayım...3 yıldır eşimle ayrıyım...Allah rızası için bana dua ederseniz sevinirim...Allah hepinizden razı olsun...

Kardeşim,Rabbimiz teala ve tekaddes hazretleri rızasına uygun olabilecek dualarınızı kabul buyursun,sıkıntılarınızı gidersin,hayırlı bol kazanç versin,dünyada ve ahirette güzellikler nasib etsin.

Allah razı olsun....:) Allah'ımdan tek isteğim yuvamın geri toparlanması...inşaallah razı gelir kurban olduğum....

S.A ismim serdar ticaretle uğraşıyorum...33 yaşındayım...3 yıldır eşimle ayrıyım...Allah rızası için bana dua ederseniz sevinirim...Allah hepinizden razı olsun...

Kardeşim,Rabbimiz teala ve tekaddes hazretleri rızasına uygun olabilecek dualarınızı kabul buyursun,sıkıntılarınızı gidersin,hayırlı bol kazanç versin,dünyada ve ahirette güzellikler nasib etsin.

Amiinnn...

Aleyküm selam kardeşim hoşgeldiniz..
Sizinde gayretinizle samimiyetinizle olur Allah'ın izni ile..
3 yıl gibi bir süre zor gibi ama mevlam nelere kadir Rabbim yardımcınız olsun...

MEVLAM yardimciniz olsun ...........

Allah hepinizden razı olsun kardeşler.....

ALLAH YAR ve yardimiciniz olsun ve herturlu SIKINTINIZI gidersin insallah ne muradiniz varsa versin yuce rabbim

Allah razı olsun hocam...:)

rabbim yar ve yardımcınız olsun :sweat:

Tanışma Platformu

MollaCami.Com