Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Selamunaleyküm

Selamunaleyküm forum ahali
Konu açma gereği duydum. Forumu çok sevdiğim bir arkadaş sayesinde tanımış oldum. Yıllardır bende sanalda takılyorum ve hemen her yerde kullandığım bir ismim var ama buraya kaydolurken gelişi güzel bir isim verdim. Çünkü gizli takılmak en güzeli. Burda olduğumu bilemeyecekler(: Peki buraya niçin geldim? çünkü üyelerinizden biri benim dava arkadaşım(dı). Dava adamı bir insan. Davamız İslam. Kendisiyle uzun süredir görüşemiyoruz. Onun üyeliğinin burda olduğunu görünce bende geldim işte (: Ama göremeyceğimi biliyodum ve göremedim de. Aktif değil kendisi. Neyse uzat mıyım. Sadece içimden geldi, ve yazdım. Bu kimdir falan demeyin diye yani .p (:

Selametle...

Hoş geldiniz kardeşim.

hos geldiniz

Aleyküm Selam ve Rahmetullah hoşgeldiniz, üyeliğiniz hayırlı olsun...

kalici olmayacaginizdan eminim :)

Çok teşekkürler arkadaşlar, sağolun hoşbuldum:)

Kitapcı pek emin konuşuyorsun ((: Tabi konudan bu anlaşılıyor yani böyle bir izlenim vermiş oldum ama yanıldınnn ((: Konuda da belirticektim de uzatmadım.
Geliş nedenim başka olabilir ama kalmayı düşünüyorum (:

Kitapcı pek emin konuşuyorsun ((: Tabi konudan bu anlaşılıyor yani böyle bir izlenim vermiş oldum ama yanıldınnn ((: Konuda da belirticektim de uzatmadım.

Hoş geldiniz kardeşim
Bizlerde kalmanızı ümit ediyoruz

Aleyküm selam...

İnşallah kalıcı olursunuz. Hoş geldiniz...

aleyküm selam hoşgeldiniz kardeşim

faideli ve güzel paylaşımlarınızı bekliyoruz

Çok teşekkür ederim...Hoşbldum.
Bu arada bu konuyu açtığımın ertesi günü arkadaşım bana ulaştı (: Hal hatır sordu Allah razı olsun.

Yog cok samimi davranmissiniz ve icten .burda boyle insanlar sevilmedigini dusunuyorum.olabildigince kibirli ve soguk olursan neden olmasin

hos geldiiiiin, bende tam diyordumki buda nasil bir nick.adi soyadi? ama simdi sebebini anladim....

Aleyküm selam
Hoş geldiniz...

aleyküm selam hoşgeldiniz kardeşim

faideli ve güzel paylaşımlarınızı bekliyoruz
:) amin

Teşekkür ederim hoşbuldum... inşaallah zamanla güzel paylaşımlarda bulunacağım (: Hem daha sonra nickimi de düzeltip doğru düzgün bir isim koyarım (:

Kitapçı: neden banladığını merak ettim doğrusu. Yok kibirli falan olamam ben(: Şimdilik bir sorun yok peki bu olmayacak anlamına geliyor mu? gelmiyor (: Zamanla göreceğiz...

Bilgilendirme: Kitapçı kardeşimiz inaktif üyelik talep ettiği için o şekilde görünüyor.

Tanışma Platformu

MollaCami.Com