Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

bi seyi fark ettim bu sitede

bayanlar okadar naif ki bu sitede kendimi cadi gibi gordum biran herhalde islam insanlari bu kadar nazik hos yapiyo olmali bende muslumanim ama sanirim burda ki bayanlara oranla oldukca gerideyim...ya ben resmen erkeklesmisim onu fark ettim sanirim benim geri donusum oldukca zor olacak yada imkansiz olacak ya bu cocukluktan beri bu sekilde yetistirlmekle mi alakali? ben gunahlar icinde yuzdugum icin hanimligimi kaybettim yoksa ?

Hoş geldin kardeşim. Kendini fark etmen güzel . Tabiki toplumda yetişme ile alakalı durumlar var ama umutsuz olma, herkesin içinde olan şeyler vardır.
Bazı insanda kolay olan şey bazısında zor olur,. Huyları güzelleştirmek isteyen Allah'ın nasıl olmamızı istedigine baksın.
Bunu farketmen bile güzel, yapacagın şey öğrenmek ve uygulamak.
Avrupa kadını özgürleştirip, çalışmasını ister, kadın kadınlıgını bilirse işlerine gelmez.
Ev kadını dedin mi? Ne kadar şaşırırlardı? Akılları almıyor, sanki hiç yaşanmamış gibi.
Günah içinde yüzmek Allah korusun, Yardımcınız olsun hakikatı görmeniz için. Olur mu öyle şey.?
Bunu farketmek bile içinden çıkma istegi. Rabbim yardımcınız olsun.
Sen yeter ki iste o en kibarları da gecersin ne gerekli ise elir eline.
Bak ilk yazılarıma neler çekti kardeşlerim benden ama şimdi daha olumlu daha ılımlı oldum niye?
Kadına baktıkları ön yargı var zannettigim için. Anlayışlı davranınca gitti o inatcılık inşallah.

İslam ve Kadın

MollaCami.Com