Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

bu bir garaj kapısıdır.

'StyleYourGarage' (Garajını tasarla) isimli bir Alman şirket ilginç garaj kapısı tasarımları yapıyor. Üç boyutlu görüntülerle farklı bir tarz yaratan bu şirket kullandığı görüntüleri özenle seçiyor. Evinizin garajına bakanlar kapıyı farklı algılıyor. Kimi zaman dev bir iş kamyonu kimi zaman da dev bir timsah görüyor. İlginç olan ise, gördükleriniz o kadar gerçekçi ki, kendinizi bir anda kaptırıp, üç boyutlu fotoğrafın içinde kaybolabiliyorsunuz. Ayrıca kapı üzerine yapıştırılan bu özel malzeme güneşe, yağmura ve zor kış şartlarına oldukça dayanıklı İşte o ilginç garaj kapıları...

Çok gerçekçi :o :o

Mahalle sakinleri tanktan pek memnun olmasa gerek :D

Teşekkürler h_ü_l_y_a :)

Evet ya çok gerçekçi. Resim oldugunu anlamam için bir kaç kere bakmam gerekti :D

Atli olan güzel olmus. Sahsen bahçeye uygun bi sekilde yesillik yaptirirdim, tam bi kamuflaj olurdu :D

bu kapı olduktan sonra"garaj önüdür park etmeyin" yazısına gerek kalmaz heralde :D

ben teşekkür ederim anise, _G_ ve düşseli kardeşlerim beğenmenize sevindim.
resim olduğunu anlamam için benimde bir kaç sefer bakmam gerekti. :D

resim olduğunu anlamam için benimde bir kaç sefer bakmam gerekti. :D

ßen o kadar şansLı değiLdim ::) Yazıyı okumam gerekti :-[

TeşekkürLer payLaşım için...

Her yönüyle çok ilginç resimler.

Teşekkürler kardeşim.

ben teşekkür ederim hepinizin okuyan gözlerine sağlık. :D

teşekkürler degerli kardeşim

teşekkürler kardeşim,ama önce yazıyı yazsaydın daha iyi olurdu,çünkü bana kapı aratıyorsun resimlerde ;D

teşekkürler kardeşim,ama önce yazıyı yazsaydın daha iyi olurdu,çünkü bana kapı aratıyorsun resimlerde ;D

ozaman bi mantığı bi esprisi kalmazdı... :))

haklısın, o zaman kapı aramazdık.

İlginç Resimler

MollaCami.Com