Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Mutfak tezgahları

[img width=580 height=435]http://dilidoisland.com/hidef%20kitchen%20dilido%20island.jpg[/img]

[img width=580 height=435]http://www.furnishism.com/photos/ElektraVectro-white-by-Ernestomeda-3.jpg[/img]

Emeğine sağlık sevgili gözyaşı.. :)

[img width=580 height=435]http://www.furnishism.com/photos/ElektraVectro-white-by-Ernestomeda-3.jpg[/img]

Bu çok güzel ya, manzarasida süper. Dua edin böyle büyük bir evim ve mutfagim olsun :D

Paylasim için tesekkürler..

Bu çok güzel ya, manzarasida süper. Dua edin böyle büyük bir evim ve mutfagim olsun :D

Kalabalık iseniz ve sürekli yemek pişirmek için mutfaktan çıkmıyorsanız elbette ideal sizin için ve Allah inşallah nasip eder.Yoksa benim gibi mutfak,malzeme,her türlü araç gereç olsa da,yine oturup mutfağın köşesinde konserve ton balık yiyecekseniz gerek yok! ;D ;D ;D

Tezgahlar çok güzel,özellikle 3 ve 4...Teşekkürler paylaşım için... Çocuklarının sürekli 'aman oraya döktü mü?,Buraya elini sürdü mü?' diye merak eden ve ya bu şekilde uyarmak için gözlerinin önünde yemesini isteyen anneler için gayet kullanışlı tabii mutfak tezgahları! ;D ;D ;D

Kalabalık iseniz ve sürekli yemek pişirmek için mutfaktan çıkmıyorsanız elbette ideal sizin için ve Allah inşallah nasip eder.Yoksa benim gibi mutfak,malzeme,her türlü araç gereç olsa da,yine oturup mutfağın köşesinde konserve ton balık yiyecekseniz gerek yok! ;D ;D ;D

Benim mutfaktan çok manzara hosuma gitti. Bÿük camlar falan. Genis yer. Siz duama amin deyin yeter :D

Dedim,merak etmeyin! ;) Amin! ;)

emeginize saglik :)

COK GÜZELLER; BIR TANE ISTERIM! :D

Emeğine sağlık sevgili gözyaşı.. :)

Sizin de gözlerinize sağlık kardeşim. İlginiz için teşekkür ederim. :)

_G_
Bu çok güzel ya, manzarasida süper. Dua edin böyle büyük bir evim ve mutfagim olsun

Amin..
Rabbim hayırlısını versin kardeşim. :)
İlginiz için ben size teşekkür ederim.

Mendokuse
Kalabalık iseniz ve sürekli yemek pişirmek için mutfaktan çıkmıyorsanız elbette ideal sizin için ve Allah inşallah nasip eder.Yoksa benim gibi mutfak,malzeme,her türlü araç gereç olsa da,yine oturup mutfağın köşesinde konserve ton balık yiyecekseniz gerek yok!

Tezgahlar çok güzel,özellikle 3 ve 4...Teşekkürler paylaşım için... Çocuklarının sürekli 'aman oraya döktü mü?,Buraya elini sürdü mü?' diye merak eden ve ya bu şekilde uyarmak için gözlerinin önünde yemesini isteyen anneler için gayet kullanışlı tabii mutfak tezgahları!

:)
Beğendiğinize sevindim kardeşim. Sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. ::)
Evet bu tür mutfaklar dediğiniz gibi hem yemek pişirmek için hem de çocuklarınızı gözünüzün önünden ayırmamanız için ideal. ;D

AxaRayLiiim_
emeginize saglik

Sizin de gözlerinize sağlık kardeşim. İlginiz için teşekkür ederim. :) ;)

mucahide
COK GÜZELLER; BIR TANE ISTERIM!

İnanın çok isterdim ama şu anda ki teknolojik imkanlarımız buna müsade etmiyor. :)
Beğenmenize sevindim kardeşim. :)

ayy çok güzeller bende istiyomm ::) bütün gün mutfaktan çıktığımız yok sayılır bari orası güzel geniş ferah olsun dimi yanii :)

emeginize saglik :)

Ev dekorasyonu

MollaCami.Com