Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Oyuncakmış Bunlar...

2.si ve sonuncusu oyuncağa benziyor da dierlerinin gerçekten hiç bi farkı yok:)

Teşekkürler kardeşim.

Gerçek gibi hepside ama yapan yandı ahirette
Teşekkürler degerli kardeşim

çok şekerler ama şifaotu kardeşimin dediği gibi ahirette halleri yaman olucakk..

çok şekerler ama şifaotu kardeşimin dediği gibi ahirette halleri yaman olucakk..

Gerçek gibi hepside ama yapan yandı ahirette

neden ki ???
bu konuda bildiğiniz bişeyler varsa bizimle paylaşırmsınız
çünkü çevremde gördüğüm her çocuk da vardır bu bebeklerden yada barbie bebeklerden....
günah mı işliyoruz şimdi biz bunları alarak

neden ki ???
bu konuda bildiğiniz bişeyler varsa bizimle paylaşırmsınız
çünkü çevremde gördüğüm her çocuk da vardır bu bebeklerden yada barbie bebeklerden....
günah mı işliyoruz şimdi biz bunları alarak

Sevgili kardeşim oyuncak çocugu olan her evde bulunur tabii bazı oyuncaklarda zararlı heleki erkek çocugunun kullandı oyuncaklar yani bu konuda demek istedigim kimse alamaz degil ama bu tür surette yapan kardeşlerimiz heleki yandılar çünkü ahirette Rabbim bu tür suretli yapılan oyuncakları yapana canlandırmasınıda isteyecek o yüzden yandılar dedik ve namaz kılınan bi odada olmazsa daha iyi olur suretli eşyalar yani günah mesela okuldada resim yaptırılıyor o resimler bile canlandırılacak benim bildigim bu yani kardeşim

Vaaay ilk resimdeki hakikaten gerçeğe benziyor.Yanakları ve burnundaki renk aynı ten gibi...(Hafif pembelik yani).Yapan sağlam iş yapmış ne diyelim.Ama insanoğlu ne kadar aciz çırpınışlarında ısrar ederse etsin gerçek bir deriyi yapması İMKANSIZ!!! ;) Paylaşımınız için teşekkürler ;)

genede ben bayıldım bunlara

Vaaay ilk resimdeki hakikaten gerçeğe benziyor.Yanakları ve burnundaki renk aynı ten gibi...(Hafif pembelik yani).Yapan sağlam iş yapmış ne diyelim.Ama insanoğlu ne kadar aciz çırpınışlarında ısrar ederse etsin gerçek bir deriyi yapması İMKANSIZ!!! ;) Paylaşımınız için teşekkürler ;)

Sevgili kardeşim oyuncak çocugu olan her evde bulunur tabii bazı oyuncaklarda zararlı heleki erkek çocugunun kullandı oyuncaklar yani bu konuda demek istedigim kimse alamaz degil ama bu tür surette yapan kardeşlerimiz heleki yandılar çünkü ahirette Rabbim bu tür suretli yapılan oyuncakları yapana canlandırmasınıda isteyecek o yüzden yandılar dedik ve namaz kılınan bi odada olmazsa daha iyi olur suretli eşyalar yani günah mesela okuldada resim yaptırılıyor o resimler bile canlandırılacak benim bildigim bu yani kardeşim

siz eminmisiniz böyle bişey olduğuna yoksa batıl inanç mı acaba?
hepimiz insan rsmi yapmışızdır bu güne kadar hepsi hesap mı sorcak şimdi
fotoğraf çektiiyoruz o kadar
ayet veya hadis varmı bu konuyla ilgili daha önce hiç duymamıştım bu söylediğinizi

siz eminmisiniz böyle bişey olduğuna yoksa batıl inanç mı acaba?
hepimiz insan rsmi yapmışızdır bu güne kadar hepsi hesap mı sorcak şimdi
fotoğraf çektiiyoruz o kadar
ayet veya hadis varmı bu konuyla ilgili daha önce hiç duymamıştım bu söylediğinizi

biraz daha aydınlatır bilgilendirirseniz sevinirim
teşekkürler..

Korkunç yahu ::) SevimLi oyuncak, sempatik çizgifiLm kavramı kaLmadı artık.

chucky diye ßir Lanet oLası vardı,o akLıma geLdi şimdi :(

TeşekkürLer payLaşım için.

Korkunç yahu ::) SevimLi oyuncak, sempatik çizgifiLm kavramı kaLmadı artık.

chucky diye ßir Lanet oLası vardı,o akLıma geLdi şimdi :(

TeşekkürLer payLaşım için.

Rica Ederim...
Chycky benim küçüklüğümden bu yana unutamadığım bir karakterdir.Işıkları kapatıp yanımada annemle babamı alıp izlediğim günleri unutmak mümkün mü? ;)

İlginç Resimler

MollaCami.Com