Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

radikal islamcı

Radikal İslamcı>>Adamın biri New York, Central Park’ta yürüyüş yaparken, aniden kuduz bir >köpeğinin küçük bir kıza saldırdığını görür.>>Koşar ve köpekle boğuşmaya başlar. Hayli uzun bir uğraştan sonra üzeri yara >bere içinde kaldığı halde köpeği öldürür. Ama küçük kızın da hayatını >kurtarmıştır. Son anda bu sahneyi gören polis nefes nefese olay yerine >koşar ve adamın yanına gelir.

>>Sarılıp teşekkür etikten sonra “Sen” der “bir kahramansın, yarın bütün >gazeteler seni yazacaklar. Ve göreceksin başlık da şöyle olacak; Cesur New >York’lu küçük kızın hayatını kurtardı.”>>

Adam “Ama ben New York’lu değilim!” der. Polis “Fark etmez, bu durumda >gazeteler şunu yazacaklar; Cesur Amerikalı küçük kızın hayatını kurtardı” >cevabını verir.>>

“Ama ben Amerikalı da değilim” der adam artık şaşırarak. Polis “Ya, o halde >nerelisin?” diye sorunca adam cevap verir; “Ben Iraklıyım!”>>Polis adama başka bir şey söylemez. Ama adam ertesi gün gazeteleri >aldığında şöyle bir başlıkla karşılaşır;>>

“Radikal İslamcı, masum Amerikan köpeğini öldürdü.">_________________________________________________________________

Teşekkürler degerli kardeşim

vay be nebiçim şey bu ırkçılık deyilmi şimdi bu

tşkr kardeşim selman-i pak

ırkçılık....gülsek mi ağlasak mı bilemedim.

ben teşekkür edrim kardeşim.

Fıkralar

MollaCami.Com