Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

temel ile dursunun vesikalık fotagrafı

Dursun iş için müracaatta bulunmuş. İşe alınması için bazı evraklarla birlikte 8 adet de vesikalık fotoğraf istemişler. Ancak Dursun vesikalık fotoğrafın ne olduğunu bilmiyormuş. Hemen akıl hocası Temelin yanına koşmuş. Durumu anlatmış.
Temel:
- Bildiğim kadarıyla vesikalık fotoğraf belden yukarı çekilen
fotoğraftır. Sen şuraya çukur kaz içine gir. Ben de fotoğraf makinesi getireyim. Fotoğrafını çeker veririz demiş.

Dursun başlamış çukur kazmaya, temel fotoğraf makinesi getirmeye gitmiş. Temel bir de gelmiş ne görsün. Dursun 8 tane çukur kazmış.
Temel:
- Ula Dursun niye 8 çukur kazdın demiş.
Dursun:
- 8 vesikalık lazım ya
Temel:
- Ula salak ben zaten 8 tane fotoğraf makinesi getirmiştim...

Yücel kardeşim cidden çok güzel şeyler paylaşıyorsun teşekkür edriz ; Ama sanki yanlış yerde paylaşıyorsun bunları. Çünkü burası islami bilgiler- hikaye ve kıssalar kısmı bunu eğlence ve mizahtata fıkralar kısmında paylaşsan daha ii olur kardeşim.

Teşekkürler degerli kardeşim

cehalet kardeşim ne dersin interneti bu sitede ögreniyorum inşallah geliştirecem :)

cehalet kardeşim ne dersin interneti bu sitede ögreniyorum inşallah geliştirecem :)

Estağfirullah kardeşim ne alakası var. :(

Lütfen böyle demeyin ben öyle demek istemedim kesinlikle

Ben sadece söyledim. Özür dilerim. Öyle demek istemedim. En azından kendiniz için öyle düşündürmek istemezdim.

:) :)

:) Teşekkürler.. :D

Taşıma için bölüm moderatöründen yardım isteyebilirsiniz, uygun yere taşınacaktır. ;)

Temel & Karadeniz Fıkraları

MollaCami.Com