Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Herseyde Sen Varsin

Hasan Osman Yanardag - Herseyde Sen Varsin

http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=6628375

akıcı video ile küçük bir deneme :))

Bu akıcı görüntüler "planet earth" kokuyor, piri reis. ;) :)

Ellerine sağlık kardeşim. Allah (c.c.) razı olsun.

maaşAllah..çok hoş..emeğine sağlık

evet Gok_Sultan 12den vurdun :)) belgeselden kesitler sundum :)) ama 12den vurmanın bedeli var biliyorsun;)) senden de bekliyoruz mollaya özel videolar :))

Allah razı olsun degerli reis kardeşim

Güzel olmuş, elinize sağlık.

Piri reis sanada selam veren borçlu çıkıyor. :)

Şaka bir tarafa da abicim daha önce hiç bu şekilde video çalışması yapmadım. Şimdi yaparım dersem yalan söylemiş olurum, borçluda kalmak istemem. ::) :( :-\

Piri reis sanada selam veren borçlu çıkıyor. :)

Şaka bir tarafa da abicim daha önce hiç bu şekilde video çalışması yapmadım. Şimdi yaparım dersem yalan söylemiş olurum, borçluda kalmak istemem. ::) :( :-\

:D hemde nasıl :D ;D

Şaka bir yana Gok_Sultan kardeşim bu şekilde yapmadıysanız yapamayacağınız anlamına gelmiyor, ayrıca siz nasıl çalışıyorsanız öylede olabilir :) ;)

Ekipte çok yer var buyurun efendim ::) :D

Video çok güzel olmuş Reis eline sağlık ::)

Gok_Sultan o kadar olsun artık dimi, burası mollacami ;)

güzel bir hizmet bu, düşünsenize millet binlerce şarkıya türkiye var olan kliplerine rağmen klipler hazırlayıp nette paylaşıyorlar dağıtıyorlar dinlenmesi için çabasarf edip siteler açıyorlar. Bizim ne yazıkki öyle binlerce seçeneğimiz yok bir avuç müziksiz ilahinin daha geniş kitlelerce dinlenmesi ve biz buradayız diye duyurulması için ufak bir gayret içindeyiz.

Borç değil görev bilmek gerek.. Bir elin nesi var iki elin sesi var. İnşaallah hep beraber mollacamideki tüm müziksiz ilahilerimizi klipli olarak izleteceğiz. Bu bir hizmet

Kardeşlerim, iyi tamamda nasıl öğreneceğiz, öğretici bir döküman, video vs. var mı? ???

Çok hoş olmuş görüntüler falan çok güzel hakikaten :) Akıcı video dediğiniz tam olarak ne oluyor? :-[ :)

Gok_Sultan kardeşim, siz yeterki he deyin, movie maker ile başlar adobe premier ile zirveye çıkarsınız video hazırlamada ;)

Akıcı video derken biraz grametik hata yaptım :)) molla video terimleri sözlüğü 85inci sayfasında geçiyordu galiba :D hareketli video dicem yine hata olacak :)

Bu tarz videolara akıcı video denir tanımladım ben görsem tanırım artık :)

Gok_Sultan kardeşim, siz yeterki he deyin, movie maker ile başlar adobe premier ile zirveye çıkarsınız video hazırlamada ;)

He demesine he diyelimde haftaya okul başlıyor, okul varken nete bile giremiyorum doğru düzgün. ::)

Gözünü severim Piri reis, ikide bir bahane uyduruyor deme. :)

Canın sağ olsun ;)

eline emeğine sağlık reis hakikaten çok şahane

hem ilahinin sözleri hemde slayt harika olmuşş..

Mollaya Özel

MollaCami.Com