Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Ağustos Ayı Burç Yorumları :)

Ağustos Ayı Burç Yorumları:

KOÇ (21 Mart-20 Nisan)
Bu ay sizin için sıkıntılı bir ay olucak. Daha ilk haftadan işe gitmek için durakta beklerken bir güvercinin omzunuza pislemesinden bu ayın sıkıntılı geçeceğini anlayacaksınız. Akabinde güvercine küfür etmeniz yersiz olucak ama çevrenizde bu küfürü duyanlar sizi ayıplıcak. Yerin dibine gireceksiniz. Hemen ilk gelen otobüse binin ve olay yerinden uzaklaşın. Diğer haftalarda inek pisliğine basmamaya dikkat edin.

BOĞA (21 Nisan-21 Mayıs)
İnanılmaz cıvık bir ilişkiye hazır olun. Daha ilk günlerde “aşkuuum, bebişim” gibi mesajlar sizi bekliyor. Sevgilinizin arkadaşlarıyla tanışaraktan güzelim Türkçe’yi yemenizde cabası. Önceden aldığınız aile terbiyesi bu ilişkinizle sarsılabilir ve ailenizden dışlanabilirsiniz. Olsun hayat devam ediyor.

İKİZLER (22 Mayıs-21 Haziran)
İkiziniz bu ay bir kızla tanışıcak. Bunu ikiziniz okursa siz bir kızla tanışıcaksınız. Önemli olan bunu hangi ikizin okuduğu ama siz okuyup, “ikizim koş şunu oku” deyip onunda okumasını sağlasanızda avucunuzu yalıyacaksınız. Çünkü ilk okuyan için geçerli. Canınızı sıkmayın eylül ayında okulların açılmasıyla belki birini bulursunuz. Şans artık ama bu kızı kaçırdınız.

YENGEÇ (22 Haziran-23 Temmuz)
Dolu dizgin bir ay sizi bekliyor. Ama bu ay değil. Ekim ayı o. Siz yinede hazırlıklarınızı yapın. Evinizde bolca maytap, meşale efendime söyliyeyim kokteyl şapkası bulundurun. Ekim ayı çok çılgın geçicek sizin için. Peki bu ay ne olacak diyorsanız, valla bilmiyorum zaman gösterecek.

ASLAN (24 Temmuz-23 Ağustos)
Oğum nedir ya senin bu liderlik aşkın. Her maçta forvet olmak istiyorsun. Kendinizi bu ay biraz serbest bırakın. Defansın biraz toparlanmaya ihtiyacı var. Önemli olan gol yememek. EURO 2004′deki Yunanistan futbolunu benimseyin. Defansif çıkın, bir gol atıp geri çekilin. Saha dışındaki faaliyetleriniz sizi ilgilendirir ama bu ay ciddi bir olay yok. Hemen gevşemeyin dikkatli olun biraz.

BAŞAK (24 Ağustos-23 Eylül)
Ağustos ayı sizin için çok şanslı geçicek. 9 Ağustosdaki milli piyango çekilişini kaçırmanız bile birşey değiştirmicek. Gazeteden sonucu öğrenebileceksiniz. 3. haftada dolduracağınız sayısal loto kuponunu, yanlış doldurduğunuzu zannedip sakın atmayın. Arkasına telefon numarası yazıcaksınız.

TERAZİ (24 Eylül-22 Ekim)
Össenin bitmesi ve rahatlamınız bu ayın ilk günlerinde tercih süresinin son gününe doğru rahatsızlığa dönüşücek. Ama panik yapmayın herşey düzelecek. Aldığınız puanı gören babanızın sizi dövmesi yüzünden oluşan morluklar yavaş yavaş geçicek. Tercih formununda isminizi doğru yazmadığınız için bir kez daha kulağınızı bükebilir. Tekrar tercih formu alın ve bu sefer dikkatli olmaya çalışın. Ay sonuna doğru tercihler açıklanınca bir kaç hafta teyzenizi ziyaret etmeye gidin. Sizin için daha iyi olucak.

AKREP (23 Ekim-22 Kasım)
Ya hacı senin burcu hiç kimse sevmiyor. Niye insanlara sağ gösterip sol vuruyorsun. Bu ay temiz bir dayak seni bekliyor. Hayır sevmesem seni ağır konuşucam. Bu ay dedikodu yapmaktan uzak dur, cumaları kaçırma. Hayır bu dünyada seni kimse sevmiyor bari öbür dünyada bir şansın olsun.

YAY (23 Kasım-22 Aralık)
Sevgilinizle artık ciddi konularda konuşmanın sırası geldiği bir aya giriyoruz sizin için. Yoksa bize ne sizin sevgilinizle olan muhabbetinizden. Bu ayın sonuna doğru kızı istemek için gittiğinizde aldığınız şekerler bozuk olup, karşı tarafın zehirlenmesi riski ve bunun neticisinde kızı alamayıp kös kös dönme durumunuz var. Daha önceden alış veriş yaptığınız yerleri tercih etmeniz sizin için daha iyi olucaktır. Fiş almayı unutmayın.

OĞLAK (23 Aralık-20 Ocak)
İş yerinde fotokopi makinasının bozulmasıyla başlayan olaylar. Faksı yanlış yere çekmenizle devam edicek. Bu ay patronunuzla olan ikili diyaloglarınızda dikkatli olun. İki lafında birinde size laf sokması sinirinizi bozmasın. Verilen maaşı düşünerek kendinizi rahatlatabilirsiniz . Aşk hayatınıza hiç girmiyorum. Yoksa canınız sıkılacak ama yan masadaki kızdan sürekli zımba teli isteyip durmayın. Çok dikkat çekiyorsunuz.

KOVA (21 Ocak-19 Şubat)
Artık turizmi baltalamaya bir son verin. Güney sahillerinde bütün kış eritemediğiniz göbeğinizle denize girerek, ülkemize gelen turistleri kaçırma riskiniz yüksek. Bu ay ingilizceye biraz önem verin. Çünkü turistlere Türkçe bağırarak yada heceleyerek anlaşamazsınız. Bu tarz durumlarda mimik veya jestlerle olayı toparlıyabilirsiniz. Ayın sonuna doğru çıkacağınız tekne turunda sıkıca tutunun, düşme riskiniz yüksek.

BALIK (20 Şubat-20 Mart)
Sizin bu saflığınız beni öldürecek. Çevrede “vur kafasına al ağzındaki ekmeği” gibi bir sürü laf dolaşmakta. Arkadaşlarınızla olan muhabbetinizde biraz daha kararlı konuşun. Bu sayede ayın 2. haftası çarşamba günü arkadaşlarınızla gideceğiniz sinemada sizin istediğiniz filme gitme olasılığınız yüksek. Ama o filme gitmeyin, sonu mutsuz bitiyor. Filmi sevmeyen arkadaşlarınızdan alacağınız tepkilere karşı hazırlıklı olun. Ay sonuna doğru özelden biri sizi çaldırıp kapatacak. Kim olduğunu merak ediceksiniz

:D

AKREP (23 Ekim-22 Kasım)
Ya hacı senin burcu hiç kimse sevmiyor. Niye insanlara sağ gösterip sol vuruyorsun. Bu ay temiz bir dayak seni bekliyor. Hayır sevmesem seni ağır konuşucam. Bu ay dedikodu yapmaktan uzak dur, cumaları kaçırma. Hayır bu dünyada seni kimse sevmiyor bari öbür dünyada bir şansın olsun.

ağlatacaksn kardeşim beni ya
tam beni analatıyo bu yazı :(
:D

BAŞAK (24 Ağustos-23 Eylül)
Ağustos ayı sizin için çok şanslı geçicek. 9 Ağustosdaki milli piyango çekilişini kaçırmanız bile birşey değiştirmicek. Gazeteden sonucu öğrenebileceksiniz. 3. haftada dolduracağınız sayısal loto kuponunu, yanlış doldurduğunuzu zannedip sakın atmayın. Arkasına telefon numarası yazıcaksınız.

ÇOK SAOL KARDEŞİM

BOĞA (21 Nisan-21 Mayıs)
İnanılmaz cıvık bir ilişkiye hazır olun. Daha ilk günlerde “aşkuuum, bebişim” gibi mesajlar sizi bekliyor. Sevgilinizin arkadaşlarıyla tanışaraktan güzelim Türkçe’yi yemenizde cabası. Önceden aldığınız aile terbiyesi bu ilişkinizle sarsılabilir ve ailenizden dışlanabilirsiniz. Olsun hayat devam ediyor.

bana da düzgün bişey demiyo ne olurdu sanki piyangodan para bana çıksa. :)
bu arada başaklardan birine piyango cıkarsa müjdemi isterim ilk benden duymuş olucaklar. :)
bi de şu manyak kız kimse bana bulaşmadan birisi alsın başımdan heç çekemem bu aralar çoookk yoğunum. :)

TERAZİ (24 Eylül-22 Ekim)
Össenin bitmesi ve rahatlamınız bu ayın ilk günlerinde tercih süresinin son gününe doğru rahatsızlığa dönüşücek. Ama panik yapmayın herşey düzelecek. Aldığınız puanı gören babanızın sizi dövmesi yüzünden oluşan morluklar yavaş yavaş geçicek. Tercih formununda isminizi doğru yazmadığınız için bir kez daha kulağınızı bükebilir. Tekrar tercih formu alın ve bu sefer dikkatli olmaya çalışın. Ay sonuna doğru tercihler açıklanınca bir kaç hafta teyzenizi ziyaret etmeye gidin. Sizin için daha iyi olucak.

hep yanlis bilgiler bunlar...benim össyle hic bir alakam yokki ;D

hep yanlis bilgiler bunlar...benim össyle hic bir alakam yokki ;D

sevgili mod, alakası yoksa yazının icabına bakacaksın ;)

Komik Yazılar

MollaCami.Com